Фан Клуб: Арсенал

Mar[C]k

Gunner
Член од
11 јули 2010
Мислења
103
Поени од реакции
14
Ај честита да ни е новата тема и сите заедно овде да прославуваме титули :pehar: поззз Ганери
 

derrain

артилерец
Член од
4 февруари 2009
Мислења
364
Поени од реакции
205
Епа ај сега да честитам. :))
Да имаме многу успех, да се радуваме заедно на победите на нашите млади Топџии, да бидеме со нив и во добро и во зло :P
Да почнат да шутираат надвор од шеснаесетникот, на дефанзивците да им се тресат колената кога топката е во Волкот, да му ја јадат прашинатa, на нашиот капитен нека му се множат асистенциите, на Чамак да му се позлати главата, и сите да го даваат најдоброто од себе :)))))
Се надевам дека во оваа тема ќе има испишано повеќе позитивни отколку негативни постови. :))
АМИН
Се приклучувам кон честитките и да ја наполниме темава со трофеи
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.374
Поени од реакции
2.403
LoGiX си ја научил веќе работата,одличен вовед :salut:
Да прославиме многу трофеи во новава теме,ииииии без повреди
 

Scirea

⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜
Член од
4 август 2010
Мислења
25.776
Поени од реакции
76.755
Ај и јас да честитам за новава тема. И многу :pehar: во иднина
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.518
Поени од реакции
5.757
На официјална се обрна внимание на Скилачи, кој пак вика дека било за него сосема добро, што бил прилично непознат пред да дојде во Арсенал ! Епа, сега моето прашање е дали ќе добива предност и натаму пред Лорен ? И дали Венгер мисли дека Скилачи и Вермален треба да ја носат одбраната ?

Мое лично мислење е дека, иако покрај киксовите, Лорен и Вермален би биле идеални за прв избор на тимот..


Едит: Арсенал - Тотенхем, сабота, 13:45, во живо на Спортклуб плус...
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Ајде за арно за убоо нека е новава тема.....Респект за LoGiX, фантастичен вовед ......
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.518
Поени од реакции
5.757
А ти поверува ? Ти се молам.... Нема теорија Венгер да купува во јануари.... Едино би можело да има некоја шпекулација за Реина, или некој дефанзивец, но не очекувам апсолутно ништо во јануари.... И ако подразмислам добро, и ништо не ни треба... Освен квалитетно голманче
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
А ти поверува ? Ти се молам.... Нема теорија Венгер да купува во јануари.... Едино би можело да има некоја шпекулација за Реина, или некој дефанзивец, но не очекувам апсолутно ништо во јануари.... И ако подразмислам добро, и ништо не ни треба... Освен квалитетно голманче
Не, не поверував. Не знам зошто мора да пишуваат глупости.
Освен голман ни треба и еден квалитетен лев бек, мислам дека тоа ќе е се. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom