Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.663
Поени од реакции
9.249
Тиња игра од двете екипи, но 1:0 e за вас...Секоја чест за Аршавин:smir:
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Само Сонг да се смире да не направе некој поостар старт, го опомена судиата дека наредниот tackle ќе биде картон... и вп ама е нервозен у пм. И уште една забелешка теренот е за никаде посебно на центарот, незнам дали приметите двапати на аршавин еднаш на гигс и на карик му застана топката и а изгубиа после тоа ... со среќа у второ и се надевам на победа:helou:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Ајде ајде, вие случајно да не имате некоја игра-ве молам воздржетесе од вакви и слични коментари
68% посед на топка има манчестер
Арсенал има шутнато само 2 пати
али тоа е тоа 0-1 на поштен начин
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Секоја чест. Само така да продолжите. Се надевам дека на крајот ќе се радувате на победа.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Мора да се опорави играва , ама највеќе треба да се опорави Судијата ... Жолти летаат за нас ко од заебанција :jaj:
Второ очекувам Сонг да биде променет ... и исто така очекувам Дуду да биде внесен во игра :pipi:
Се на се 2-0 победа си очекувам... доволно ќе ни биде а? :pipi:
Па со среќа и второво полувреме
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.472
Поени од реакции
13.968
На 68 натпревари по ред сте победувале кога сте давале први гол. Очекувам таа бројка да се зголеми по натпреваров со Манчестер. :smir:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.750
Поени од реакции
9.908
Ццц ме разочара судијата...на Аршавин чист пенал не судеше сега ова го суди...абе ајде бе педерска работа.
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
Судија педер леле...И Ван Перси што утна леле..Катастрофа е во напад
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.750
Поени од реакции
9.908
Не ми се гледа бе...никогаш не сум бил навивач на Арсенал ама ова е пеза...со подарен пенал и автогол педерите ќе победат :facepalm1:
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
Абе бегај бе да ти ебам играчот еднаш ке растури све друг пат ке ја поебе утакмицата
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom