Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.806
Поени од реакции
72.103
Ajde kako idekad na kraj pederive pak ke pobedat so podaren penal, so avtogol so precka na Van persi. Ova veke na nisto ne lici. I u anglija posle imalo fer sudenje:pos2::pos2:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Така ке тепаат крвта да имм ја ебам нивна
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Треба ли да дадам уште некое убаво коментарче за судијава :pipi:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.781
Поени од реакции
9.993
Шо се влече сега бе ебате ќелтакот :facepalm2:
Ме заеба коментаторот црвен лол
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
тоа е сеа има време џабе се буните сега и на Едуардо со Селтик му подарија пенал па..ae може ќе ја свртите(дај боже) :)
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.831
Поени од реакции
492
bb[noone];2870217 напиша:
тоа е сеа има време џабе се буните сега и на Едуардо со Селтик му подарија пенал па..ae може ќе ја свртите(дај боже) :)
Да ама тоа беше повеќе од решен меч а овде чисто не упропастија така да види дали треба се буниме или не
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.806
Поени од реакции
72.103
bb[noone];2870217 напиша:
тоа е сеа има време џабе се буните сега и на Едуардо со Селтик му подарија пенал па..ae може ќе ја свртите(дај боже) :)
Sto ima vrska toa:):)
Ova e najvitalen mec od koj zavisi cela sezona. Prvo ostetuvanje nedosuden penal za Arsavin (sreka sto posle dade gol), i vtoro podaren penal vo najvazen moment. E tuka nema spas od poraz:vozbud:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Срамота ... судијата треба да му ги вадат забите 1 по 1 .... мамата негова ... а 2-2 ја имав играно !!
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.806
Поени од реакции
72.103
I POSLE ZASTO ZABRANILE DA SE DAVAAT DRUGI PRVENSTVA OSVEN MAKEDONSKOTO. PA OVA LI DA GO GLEDAM BE. USTE DRES MANCESTER DA SI OBLECE PEDEROV:tapp::tapp:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Супер бевте Арсенал, имавме премногу среќа а посебно сега во 95' минута.
Ова беше најголема срека за Манчестер кога беше Офсајд..::D:
Голот на Аршавин беше прекрасен, а овој Диаби како може така да си го даде голот .:По глава::Намигнува:

Поздрав.:Кезење:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Не бе не . Неможеш со Манчестер со судиии крвта да м,у ја ебам на тој Мајк Дин . :( И оној бе Диаби бе аууууууу бе таман мислиш ќе бидне нешто од него и одма те демантира . Браво за екипата, за играта, за подобрата игра од Јунајтед . Горд сум на ова денеска прикажаното . Ќе ги видиме на Емирати пичките .
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
ова е просто за неверување :tapp::tapp:

поклон пенал , поништен гол :tapp::tapp:

па уште сега нека му подарат титула ... жалам ова беше мечот од кој очекував многу , но тоа е тоа СУДИЈА ПЕДЕРЧЕ .....

главите горе долга е сезоната ... ама ми ги урнаа сите надежи за фер плеј и сличните срања ...
браво за тимот одлични беа ....
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Ауууу педерите само насреќа минат :tapp::tapp: леле уште не ми се веруе, ќе пукнам од нервоза... Али шо е тука е, иаме утакмица помалце, ќе си а тепаме и пак сме пред нив, долга е сезоната уште 34 утакмица има да се доиграат:smir:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Поништен пенал, нив подарен . Диаби ауто гол . Фостер незнам како му ја извади таа на Ван Перси, и сега на крај пасивен офсајт . Леле кој среќи се овие Манчестер еј, т.е како сакате ние сме не среќи .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom