Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Мислам дека е редно да си најдете голман од светска класа.
 

muzata

Gunner
Член од
22 декември 2009
Мислења
81
Поени од реакции
3
ова само во 3D almunia го има:uvo::jaj:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Аршавин и Насри.:tapp:
На крајот другарот Алмуниа.
Смешки.
Јебига ,запрепастен сум ,немам зборови :( ,трагедија ....

ова само во 3D almunia го има:uvo::jaj:
А шо да прави човекот ,цела утакмица спиеше на гол ,и го расонија во 90 минута со првиот посериозен напад
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
aiiii... se sluci. So se via komentari so gi citam cao titula???? 11 boda beme pozadi celzi pa gi stigname... so e sea? i taka sum iznerviran pa uste i da mi serite vakvi gluposti (a plus i idioto arseavin ke sere za nekoi 7 minuti). ima uste 7 kola, sansata e sosem realna.
Victoria concordia crescit
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
НИШТО НЕ НАУЧИЈА БЕ НИШТО.АБЕ УШТЕ 2 МИНУТИ ДО КРАЈ АЛООО КЕ СИ ЈАС СТАВАМ ТОПКАТА У ЏЕБ АМА НЕ ИМ ЈА ДАВАМ.:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:А
Па и Нарси ебаго се исплаши да шутира.
А Аршавин по 21412412412 пат ја промашува топката.
Алмуниа лови риби.
НЕКА СЕ ЕБАТ У КУРАЦ!
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Зошто о зошто... како успеавте да се заебете вака :S мислев дека со вас ќе се дружиме на табелата и во трката за титулата.
Аман бе газда зборуваш како 20 бода да им бегате:uvo:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Ајде изтрепете! Колку ме боли поразов толку и верувам дека имаме шанса сеуште... иако по ова ... ништо не е исто! Сиот труд вложен претходниве 6 утакмици пропаѓа во вода....:nesum:
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
Бримингем не еба тогаш пред 2 години не еба повторно...и повторно ради чисти зицери и грешки на одбрана или голман,кој е маме му ебам подпросечен и заслужува да и гра во шкљ лига,а харт се изнабрани...
 

muzata

Gunner
Член од
22 декември 2009
Мислења
81
Поени од реакции
3
Јебига ,запрепастен сум ,немам зборови :( ,трагедија ....


А шо да прави човекот ,цела утакмица спиеше на гол ,и го расонија во 90 минута со првиот посериозен напад
па нека неспиа.една утакмиа се игра до крај
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Нормално дека не се предаваме и сеуште имаме шанси :)
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
да да имаме шанси ако досега бевме еден натпревар разлика сега сме 2(со оглед на тоа што челзи треба да загуби од јунајтед со 123123 гола разлика а манчестер да киксне на два што не верувам)

Имаме,математички...утд ке тепа и оди на +5,Челзи е на +4.Тешко дека ке ги стигнеме.
брате го заборави ебаниов бод што го освоивме денес

И стварно неможам да го разберам алмунија каде истрчува да го ебам,уште при предходната шанса кога ја избациваше у земја а не у три лепе...се гледаше дека ке киксне
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
да да имаме шанси ако досега бевме еден натпревар разлика сега сме 2(со оглед на тоа што челзи треба да загуби од јунајтед со 123123 гола разлика а манчестер да киксне на два што не верувам)



брате го заборави ебаниов бод што го освоивме денес
:pos2:
Не ни служни ништо.У пм,ае денес ако киксне утд,некако да верувам,ама тешко,тешко....ич не научија да играт прљаво бе.Носи ја топката у кош и падни,вратај се,преправи се,само времето да помине.:tapp:
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
:pos2:
Не ни служни ништо.У пм,ае денес ако киксне утд,некако да верувам,ама тешко,тешко....ич не научија да играт прљаво бе.Носи ја топката у кош и падни,вратај се,преправи се,само времето да помине.:tapp:
тоа е... од кога замина Анри никој не ни пробал така...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom