Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
хахах Зоки ти ја скрши кичмата брат

Браво Македонец за постот...напиши ги и дригите статистики...за среќа Зоки неможе да ти удри бан на форумов :P шала:helou::vozbud::nesum:

Зоки изгледа не си единствен :pos2:

Кај отидоа ваквите мајстории на РвП стварно не ми е јасно?
Кога ќе ми текне на последниот гол против Чарлтон кои спомени буди.
Тука се тој ги чива во него...па секој фудбалер има дел од својата кариера кога е во слаба форма така да не очајувајте премногу ке се врати и рвп
 
Член од
5 мај 2008
Мислења
1.357
Поени од реакции
127
одлични вести,али мислам дека не треба да се брза со враќањето го имаме Диаби:куче:

Samir Nasri
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
20
Утре ќе видиме кој е во аут, а кој ќе биде спремен за со Бирмингeм. Досега само Ремзи е повреден (повреда на грбот), Фабрегас имал семејни проблеми - би требало да биде спремен за во сабота.

Важно е да имаме што е можно повеќе фудбалери на располагање бидејќи следуваат 7 натпревари за 21 ден - против Бирмингeм, Аз Алкмар, Вест Хем, Ливерпул, со Евреите (едвај чекам да дојдат на Ешбартон), Аз Алкмар и Вулвс. После следува пауза за репрезентациите.
 
Член од
2 август 2009
Мислења
975
Поени од реакции
380
стварно добра вест со се врака насри а и ме радува шо имаме малце повредени после натпревариве за сп :)
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Утре ќе видиме кој е во аут, а кој ќе биде спремен за со Бирмингeм. Досега само Ремзи е повреден (повреда на грбот), Фабрегас имал семејни проблеми - би требало да биде спремен за во сабота.

Важно е да имаме што е можно повеќе фудбалери на располагање бидејќи следуваат 7 натпревари за 21 ден - против Бирмингeм, Аз Алкмар, Вест Хем, Ливерпул, со Евреите (едвај чекам да дојдат на Ешбартон), Аз Алкмар и Вулвс. После следува пауза за репрезентациите.

Ај ако може линк прати за да видам кај пишува за Ремзи затоа што барав на повеќе места нема ништо.
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
Со враќањето на насри во тимот ќе бидеме многу посилни само да се надеваме дека ќе игра во добра форма
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom