Фан Клуб: Јувентус

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Одлична утакмица, у право е коментаторов... можда и намерно во првото се чуваа заради распоредот и измореноста. Второво дефинитивно не мрднаа Торино.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.095
Поени од реакции
16.291
МкКени ако продужи ваке, ќе може да игра само за Ла Галакси
Па за Американец то воопшто не е лошо мислам :icon_lol:

Кулушевски некако мн живнат ми делува:cuc:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.131
Поени од реакции
18.128
Poubo ne gledaj prvovo sme uzas. Iskoristi go vremeto za neshto drugo:)
Автоматски споено мислење:


A taman se izraduvav Kuron ne igra, ovoj beter….
Струја ми снема дома од 18:15 до пред малку.Според коментариве, можда и подобро:cenzura:.
 

HULK

Black & White Fighter
Член од
12 август 2008
Мислења
1.893
Поени од реакции
1.195
Локатели сега за сега одличен, нема застанато, страшно стабилен играч.
 

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.492
Поени од реакции
4.336
Ova e klasicna pobeda protiv torino. 1-0 u posledni minuti od natprevarot..
Konecno i clean sheet vo serije A.. poleka no sigurno pocnaa drvava da izgledaat kako tim koj sto zaednicki se bori za bodovi.. poslednite tri utakmici toa se oseti.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.054
Поени од реакции
4.025
Редовни пациенти ни се овие во 90та минута. Шуќур 3 бода барем.
Деви жити се не го фали Кулушевски, појма нема, арно пиша некој погоре не падна на терен, тоа е огромен успех.
 
Член од
6 мај 2007
Мислења
589
Поени од реакции
601
Проблеми со Торино сме имале од увек.И нај јаки и најуиграни коа бевме па пак некако едвај сме ги добивале.И ова текма не беше поразлична.Ми се свиѓа шо алегри им лупа клоци покрај аут линијата.Предниот пат на Киеза денеска на Берна.Додуша Берна заслужи 3 не една!Како и да е оваа утакмица со Пирло би била изгубена.Има напредок.Победа и сува мрежа.
 

HULK

Black & White Fighter
Член од
12 август 2008
Мислења
1.893
Поени од реакции
1.195
Таман има пауза сега ќе се опорават сите, Артур и Локатели мислам ќе бидат топ, Мекдоналдс да се продаде, Бентакур резерва и ни треба уште еден везен зимово да се земе, Рабио исто клупа. Да размислуваат и за голман треба, има доста работа во тимов.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.095
Поени од реакции
16.291
Редовни пациенти ни се овие во 90та минута. Шуќур 3 бода барем.
Деви жити се не го фали Кулушевски, појма нема, арно пиша некој погоре не падна на терен, тоа е огромен успех.
Кај го пофалив ? :)
Автоматски споено мислење:

The goalkeeper was under fire for errors in the opening fixtures, particularly against Udinese and Napoli, so was asked if he had resorted to meditation.

“In difficult moments, I seek the support of my teammates and coach, but I also know that I lost five points in two games for my team and it’s up to me to make up for that.”
 

Kajgana Shop

На врв Bottom