Фан Клуб: Јувентус

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.492
Поени од реакции
4.336
Mislam deka Vidal ja usra, odnosno driblase tamu po strana na 30m od golot u zadnji 10 sekundi namesto da ja izbaci, mu ja zemaa i od strana nafrlija i primivme gol.. ebano isfrlanje trebase a ne da dribla
Si se ispomesal sladoled, Vidal igrase za Baern taa utamica i bese toj so mu ja ukrade topkata na Evra..
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
Кај да ја гледаме со Торино, лимк торент нешо а у?
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.056
Поени од реакции
4.031
Auu negledlivo kolku sme losi samo, levava strana so Sandro i Kielini sacuvaj me boze, desnana Berna i MkKeni betar. Sramota, bruki!!
 
Член од
24 јануари 2021
Мислења
767
Поени од реакции
466

HULK

Black & White Fighter
Член од
12 август 2008
Мислења
1.893
Поени од реакции
1.195
Poubo ne gledaj prvovo sme uzas. Iskoristi go vremeto za neshto drugo:)
Автоматски споено мислење:


A taman se izraduvav Kuron ne igra, ovoj beter….
Курон задните две текми беше добар, овој Мекдоналдс да го продадат, има талент ама џабе, незнам што би променил Глобил, Жорже немаме поим каков играч е, тешко овде до победа како играме моментално.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.206
Поени од реакции
7.992
Aлегри да не мисли против Челзи дека играме па што им кажал стриктно одбрана да играат?

Иначе овие Торино можат ли да издржат еден дуел без да се испрпелкаат по теренот? Капак на се, судијава им поверува на секое пренемагаље и фаул им досуди.
 
Член од
24 јануари 2021
Мислења
767
Поени од реакции
466
Aлегри да не мисли против Челзи дека играме па што им кажал стриктно одбрана да играат?

Иначе овие Торино можат ли да издржат еден дуел без да се испрпелкаат по теренот? Капак на се, судијава им поверува на секое пренемагаље и фаул им досуди.
Ako ne tepame so Torino, dzabe i Chelzi i euforija posle toa
Belki kje napravat neshto za nekoj sluchaen gol vtorovo, prvoto amerikancheno ja usra shansata
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.051
Поени од реакции
6.657
на Макс му треба дозвола за убивање,следниот натпревар со шмајзер радо би дошол :pos:
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.098
Поени од реакции
16.298
Ништо ново, секое дерби со Торино е вакво.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom