Фан Клуб: Јувентус

Член од
12 април 2010
Мислења
178
Поени од реакции
69
Луѓе Интер игра доста добро , дури и ме изненади одлична пас игра имаат ...
 
Член од
13 декември 2010
Мислења
351
Поени од реакции
146
Луѓе Интер игра доста добро , дури и ме изненади одлична пас игра имаат ...
Те боли стојко со Пескара,кога ќе играат со појак тим тогаш ќе видиш колко добра пас играа имаат,а во меѓувреме Мело си дал автогол
 
Член од
12 април 2010
Мислења
178
Поени од реакции
69
Kiksna peskara se zagubi odednas zatoa primi dva gola...A go vide li ovoj Weis(valjda taka se pisuva) so pravi lele :)


Да да опасен играч ... првпат го гледам како игра во живо , памтам го имав купено на Мастер лига на PES партали правеше :D
 
Член од
13 декември 2010
Мислења
351
Поени од реакции
146
Weiss е тој ако ви текнува на СП 2010 кога татко му беше селектор на Словачка (незнам дали е уште) и има исто име и презиме како него Владимир Вајс,а така се вика е дедо му,значи овој му доаѓа Weiss III
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Луѓе Интер игра доста добро , дури и ме изненади одлична пас игра имаат ...
Дадоа 2 брзи гола и ја имаат контролата на играта со таа пас игра, ништо посебно играат против Пескара...
 
Член од
13 декември 2010
Мислења
351
Поени од реакции
146
Ништо чудно да го земеме Кавани,Џакерини утна празен гол го купивме еве и Кавани го направи истото
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.169
Поени од реакции
85.634
Ништо чудно да го земеме Кавани,Џакерини утна празен гол го купивме еве и Кавани го направи истото
Ама Џакерини утна против нас, затоа го земавме :icon_lol:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.029
Поени од реакции
6.051
Ништо чудно да го земеме Кавани,Џакерини утна празен гол го купивме еве и Кавани го направи истото
Ништо од овој, статива погоди.:D

Енцо на блогот извади следна вест. Дали и колку мислите дека е ова поврзана вест со нашиве, и дека истата би се случила?



Јesam rekao da će Jovetić biti prezentiran nakon 1 kola Serie A? Jesam li? Jesam. :kava:

Jesam li rekao (u komentarima doduše) da će Jovetić biti prezentiran 29.08.2012? Jesam ali koga boli krasan kurac hoće li to biti 29, 30 ili 31? Ili sutra? Ama baš nikoga. Bitno je da dođe. :kava:

E pa sutra ćemo vidjeti što će nam Jovetić reći i sutra ćemo vidjeti jesu li moji insideri i ovaj puta dali prave informacije ili su slučajno pogriješili.

Kako kaže Jojo: Stay tuned. #staytuned




Истиот пишува дека во вторник(утре), че следува уште еден состанок за Љоренте, состанок кој би се одвивал по услови дадени од нашиве.
 
A

apidrone

Гостин
Ако не се лажам и Ето пред 2 години утна празен гол, т.е. вака ко Кавани у статива :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom