ФУДБАЛЕРИ КАЈГАНЏИИ!

Кој ќе победи - пие пиво на гага?


  • Вкупно гласачи
    52
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
кога ќе се сетам само како го папавте на времето, беше тоa златна генерација... и се сеќавам само дека во посебни временски неприлики не` победувавте, а и двапати не победивте со нерешено:pos2:

еднаш ви игравме без голман, поточно со водка микс на голот :pos:

зеко при колосална шанса за победоносен гол успеа да ја префрли оградата висока 10тина метри и секако да ја дупне топката

бати, да не си ме разочарал!
 
Член од
22 јануари 2005
Мислења
980
Поени од реакции
4
Сакам нешто јавно на сите да им вета, соопштам и замолам: Ако не дадам БАРЕМ еден гол, да бидам банирам 2 дена! Ете!

(Јузери-лузери, ќе го папатеееее!!!:))
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.401
Поени од реакции
7.663
Тигрови мои морски, лавови мои океански... Тончи доаѓа!!!
Ваљда нема да иам некои фрки со пари (бес пари) и ќе дојдам.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Вака нека биде-СИТЕ ШТО САКААТ И МОЖАТ ДА ДОЈДАТ ВО САБОТА ВО 18:00 НА ГИМНАЗИЈАТА ЈБТ-ТЕРЕНЧЕТО НЕКА ДОЈДАТ,ПА КОЈ БИЛ ВО ПУБЛИКА,КОЈ НА ТЕРЕН
 
Член од
22 јануари 2005
Мислења
980
Поени од реакции
4
Се извинувам, ама морам оф топик: БИБИКА ИЗДАИЦА НАРОДА СВОГ! :( Гласала за ј(л)узерите. :(

Он топик: Не сакам да бидам админ, сум бил. Секаде админ, па админ, а никаде модератор. Мојата желба за модераторство може да ги спаси лузериве - нема да сакам да дадам 7 гола, туку само 3, квотата што ми ја даде Јаков. :):):)
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
се пријавувам за во публика...ќе навивам за јузерите:je:
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Thief напиша:
Се извинувам, ама морам оф топик: БИБИКА ИЗДАИЦА НАРОДА СВОГ! :( Гласала за ј(л)узерите. :(

Он топик: Не сакам да бидам админ, сум бил. Секаде админ, па админ, а никаде модератор. Мојата желба за модераторство може да ги спаси лузериве - нема да сакам да дадам 7 гола, туку само 3, квотата што ми ја даде Јаков. :):):)
колку сакаш дај ние у секој случај ќе имаме дадено повеќе голови :duel:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.401
Поени од реакции
7.663
Ѕверу, да не збориме однапред но откако се растури трио-фантастико (Жерар, Јузер, Батистута) јузерите немаат ни теоретски шанси!
 
Член од
22 јануари 2005
Мислења
980
Поени од реакции
4
И нив да ги викнат - џабе им е! Админите имаат значајно засилување во ликот и делот на Тифчо Тифовски, тетовскиот бомбардер. :):):)

RealGirL напиша:
се пријавувам за во публика...ќе навивам за јузерите:je:
Против мене? Грев ќе те фати, така да си знаеш. :(
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Tonchie напиша:
Ѕверу, да не збориме однапред но откако се растури трио-фантастико (Жерар, Јузер, Батистута) јузерите немаат ни теоретски шанси!
Aбе има тука играчи,не се секирај,него мене како ми стои ситуацијава ќе се праат повеќе од две екипи

Башка Тончи ти кога веќе не шитна да си играш за админите,не те примаме
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.401
Поени од реакции
7.663
BusHav напиша:
Башка Тончи ти кога веќе не шитна да си играш за админите,не те примаме
Прости Бушаф, ама јас откако играм фубтал сум во админ тимот. Тоа што немам статус модератор е поради тоа што сум премногу мрзлив за тоа. Инаку може да играм од ваша само ако се зберат многу админи и модератори, па да напраам трансфер. вака немате шанси.
Не сум во кондиција ама пак ќе го папате!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom