ФУДБАЛЕРИ КАЈГАНЏИИ!

Кој ќе победи - пие пиво на гага?


  • Вкупно гласачи
    52
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

SteF

I love this Kich
Член од
19 март 2006
Мислења
2.183
Поени од реакции
1
добива у публицитет дешавкава,

хи хи хи , колку ке ми биде мило да админите се поразената страна кој сеир ке бидееееееееее !
скул грл ако доагаш така сеирски расположена немоја да си дошла сама, собери цела багра: кад је бал нек је бал:zlo::poss: , што ти се најде на пут од дома до јбт прибирај.

~ThE_VaMpIrE~ напиша:
ja sakam da dojdam da gledam...moze?
може и те како :)
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Публика е секогаш добредојдена

Еци,Скулгрл,Вамипрке и уште многу други ве очекувам да дојдете сите и да не бодрите нас-јузерите
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Сабота од 18:00 мене ми одговара, ама тогаш нема да сакаат навивачите на Германија :)
Така да не правам сметњи, играјте у недела а јас може да поминам откако ќе заврши Англија-Еквадор и таман ќе пиеме пиво :wink:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
SteF напиша:
добива у публицитет дешавкава,

хи хи хи , колку ке ми биде мило да админите се поразената страна кој сеир ке бидееееееееее !
скул грл ако доагаш така сеирски расположена немоја да си дошла сама, собери цела багра: кад је бал нек је бал:zlo::poss: , што ти се најде на пут од дома до јбт прибирај.



може и те како :)
Ќе пробам,ама не ветувам ништо....само да не испадне ко минатиот пат да бидеме двајца без тројца!
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Еј . . . сменето е - Сабота од 18:00 :)
Епа доаѓам тогаш и јас да го одиграм 25-тиот натпревар за јузерите :wink:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
САБОТААААААА
Доаѓам,свеедно
 
Член од
19 јуни 2006
Мислења
152
Поени од реакции
1
Batistuta напиша:
Еј . . . сменето е - Сабота од 18:00 :)
Епа доаѓам тогаш и јас да го одиграм 25-тиот натпревар за јузерите :wink:
Bracko ja polagam u ponedelnik taka da ne idam:( aj u ponedelnik u 23.00:zlo:
 
Член од
3 јуни 2006
Мислења
18
Поени од реакции
0
Jas doagam sigurno. Moze sum kopilj ama ke se presmetame na terenot :D pozdrav4e
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Член од
22 јануари 2005
Мислења
980
Поени од реакции
4
Доаѓам милијарда посто, договорено е, само имам еден услов: Со Ацид да се чекаме негде низ Аеродром, зашто ја сум сељак од Тетово, да не се изгубам по скопските улици.

И нешто друго да знаете - не сум баш во форма, ама ептен имам мерак да изиграм со вас, затоа и иницирав натпревар. Зборот ми е: немојте да ме пцуете ако заебам и заради мене изгубиме. :) Уште од петок вечер ќе бидам во Скопје, па може ние админиве и еден тренинг да одржием да го почувствуваме теренот пред натпреварот. :):):)



П.С.
А, бе, од кога сум станал админ, а не ми кажувате?! :) Или знаете дека сум к`о Пеле, па за фудбалски админ ме сметате. :):):)
 

Crazy

PaRtY aNiMaL
Член од
16 февруари 2006
Мислења
684
Поени од реакции
4
Еве и ја ќе дојдам, ајде, штом повеќето се за сабота ОК. Се глеаме таму во 18:00. А, фудбал кој ќе донесе?

Чекај, кој е од Аеродром, да се договориме со такси да идеме. Пратете ми приватна порака.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Thief напиша:
Доаѓам милијарда посто, договорено е, само имам еден услов: Со Ацид да се чекаме негде низ Аеродром, зашто ја сум сељак од Тетово, да не се изгубам по скопските улици.
Тиф, има време до сабота... До тогаш ќе се договориш со некој Аеродромец да дојдете заедно. Мене апла не ми одговара, затоа што до 16:00 сум на работа на сосема спротивната страна од Скопје. Или да се чекаме негде у центар, или ќе мора да се договориш со Гижо. :wink:
Thief напиша:
И нешто друго да знаете - не сум баш во форма, ама ептен имам мерак да изиграм со вас, затоа и иницирав натпревар. Зборот ми е: немојте да ме пцуете ако заебам и заради мене изгубиме. :) Уште од петок вечер ќе бидам во Скопје, па може ние админиве и еден тренинг да одржием да го почувствуваме теренот пред натпреварот. :):):)
Никој не e во форма, освен јас. :zlo:


Thief напиша:
П.С.
А, бе, од кога сум станал админ, а не ми кажувате?! :) Или знаете дека сум к`о Пеле, па за фудбалски админ ме сметате. :):):)
Ова ти е тест натпревар, ако добро се покажеш, најверојатно стартуваш уште од понеделник. :) :) :)

САБОТА, 18 часот. Не спомнувајте (можни) други датуми, само создавате конфузија. Си стои во топикот од колку саат ќе почнат да губат јузерите (лузерите).
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom