Улична и урбана фотографија (ваши дела)

Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.306А потоа...
For good this year. Од следната повторно по патишта...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
81.496
Поени од реакции
182.497
Сликано во Будимпешта. Човеков беше неверојатен, типците што се занимаваат со исти работи кај нас на плоштад можат вода да му носат.


и протестите на плоштадотИ малку занимација додека ги чекавме професориците да се вратат од шопинг:


 

mmm121

Pentaxian
Член од
27 јуни 2006
Мислења
545
Поени од реакции
21
Џену, на истиот плоштад во 1998 година имаше типче со ист велосипед кој навистина беше луд..... ако ја најдам сликата ке ја скенирам па ке ја пратам ....... уште се сеќавам на неверојатните работи кои ги правеше типчето.
 

_iva*

Шмизла у хороскоп
Член од
6 декември 2008
Мислења
163
Поени од реакции
8
Член од
12 јули 2007
Мислења
140
Поени од реакции
6
Не знаев каде да ја ставам, па решив тука. Иако повеќе е рурално, отколку урбано.

 
На врв Bottom