Трудна е - што да се прави?

Член од
22 април 2008
Мислења
142
Поени од реакции
17
А што кога не си имала пр.секс(не си скината)а спермата да ти истече?
Уствари мене тоа ме потсеќа на еден проблем од едно списание..ќе го цитирам

"Се ебев со перница...може ли да сум трудна?"

:kez::kez::kez:
Мене ме потсеќа на една бабичка на шалтер, обратен момент.
Ми вика, види што е убава девојката на шалтер, ја знам од комшии.
Викам, да да, ептен, па и дека е трудничка (и се познаваше меше, побајаги).
Ми вика, не е бе трудна! Па не е мажена!
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
Види вака... за да останеш трудна треба спермата да има контакт со јаце клетка е која е маалку подлабоко од тоа хименот.... освем ако не си имала вагинален секс и пенетрација па сега не признаваш.

Не,не.. е па и јас мислам дека нема шанса... :salut:
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
А што кога не си имала пр.секс(не си скината)а спермата да ти истече?
Prasanjevo ti e malce bez veze,si nemala sex a spermata istekla od kade???vajlda ne ti tecese od usi....ako imalo istekuvanje znaci nesto se slucilo vnatre ili ne????
Da kazam zbor 2 na temava:ne mislam deka treba da se krunisa so brak ako ne se sporazumuvaat 2 strani megu toa toa beganjeto od obvrski i nepriznavanjeto nekako mi e kukavicluk,toa sto roditelite ne ke ziveat pod isti krov ne e hendikep,postrasna situacija e koga ziveat zaedno a se bomba tempirana...a za abortusot veke sum izgradila nekoe mislenje i sum protiv si zboram licno za sebe megutoa za komsijata ic ne mi e gajle so ke si odluci....
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
Prasanjevo ti e malce bez veze,si nemala sex a spermata istekla od kade???vajlda ne ti tecese od usi....ako imalo istekuvanje znaci nesto se slucilo vnatre ili ne????
Da kazam zbor 2 na temava:ne mislam deka treba da se krunisa so brak ako ne se sporazumuvaat 2 strani megu toa toa beganjeto od obvrski i nepriznavanjeto nekako mi e kukavicluk,toa sto roditelite ne ke ziveat pod isti krov ne e hendikep,postrasna situacija e koga ziveat zaedno a se bomba tempirana...a za abortusot veke sum izgradila nekoe mislenje i sum protiv si zboram licno za sebe megutoa za komsijata ic ne mi e gajle so ke si odluci....

Хах..оти неможи сперма да истече ,само кога ќе имаш секс демек то се случува?Хах бе...свести се што зборваш...Па мислам дека неможе да останиш трудна пр.ако ти истече спермата затоа што не си скината...пр.кажувам!:raz:
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Хах..оти неможи сперма да истече ,само кога ќе имаш секс демек то се случува?Хах бе...свести се што зборваш...Па мислам дека неможе да останиш трудна пр.ако ти истече спермата затоа што не си скината...пр.кажувам!:raz:
Ne znam sto ti e smesno i za sto da se svestam.Prvenstveno vidi koi gluposti gi tropas MI ISTECE SPERMATA A NE SUM SKINATA smeska:vozbud:.
Imam edno prosto prasanje za tebe bidi taka fina kako so si intelegentna i odgovori go:
OD kaj ti tece sperma?
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Ова некоја виша техничка школа ќе да е.... неможам да го дочекам одговорот од Анонимната.. дееемм..а мислев се сум видел..ама ете, човек учи дур е жив.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Некои нови достигнувања во медицината а :vozbud: одлично!
Инаку ако остане трудна може или да абортита каде што гласам против :nenene: или сепак да го роди детето се разбира со поддршка на таткото и родителите
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Абе она изглеа сака да каже, и свршил на пичка не во .
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Ова некоја виша техничка школа ќе да е.... неможам да го дочекам одговорот од Анонимната.. дееемм..а мислев се сум видел..ама ете, човек учи дур е жив.
Ma daj svesti se ne si videl ti tecenje do sea?Mislis i ne e mozno e pa da postoi devojceto e ziv primer za toa.
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
Ne znam sto ti e smesno i za sto da se svestam.Prvenstveno vidi koi gluposti gi tropas MI ISTECE SPERMATA A NE SUM SKINATA smeska:vozbud:.
Imam edno prosto prasanje za tebe bidi taka fina kako so si intelegentna i odgovori go:
OD kaj ti tece sperma?

Леле,леле... не реков за мене..а др. од партнерот пр.
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
А нормално дека ќе истече само кога ќе сврши!
Едно подпрашање.. од каде истекла?

Т.е. каде свршил..тоој другарот на партнерот на пр. :icon_roll

П.С. Не ми замерувајте стварно, ова се почетоци за мене, тек навлегувам во материјата ( деемн.. материјата!?!)
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
241
Поени од реакции
5
Тогаш тоа не било секс :helou:

Инаку... ништо, химен ќе се бори против инвазијата. :pos:
Точно е дека спермата треба да навлезе во внатрешноста али хименот не го препокрива целиот отвор тоа ДЕЛУМНА прстенеста мембрана во прилог на тоа химен против инвазија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom