Три работи кои ви фалат во животот

Член од
21 август 2008
Мислења
6.501
Поени од реакции
1.312
Mi fali rabota normalno ne bespari nego da e platena redovna plata ne so cekanje po 3 meseca
Mi fali podobro raspolozenie
no ako od prvite dve vo poskoro vreme ne se smeni nesto
e togas ke mi fali i zdravje!
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
4.336
Поени од реакции
3.585
1. викендица во планина
2.време
3.изолираност од цивилизација
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.555
Поени од реакции
1.494
Да не се материјални?
1. 10 миљарди евра на банкарска сметка.
2. 10 миљарди евра во хартии од вредност.
3. 10 миљарди евра на друга банкарска сметка.

Сите 3 се нематеријални и недопирливи.
 
Д

Данлош Чехонте

Гостин
1.НЕКОЈА ШО ПРАВИ УБАВИ ТЕСТЕНИНИ.
2.НЕКОЈА ШО ЗНАЕ ДА МЕ НАСМЕЕ.
3.НЕКОЈА ШО МЕ ВИКА МРЦИНА.
 

Indigo

баниран/а
Член од
8 септември 2012
Мислења
763
Поени од реакции
414
1. пари
2. љубов
доста се?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.500
Поени од реакции
4.219
во моментов ми фали здравје... и многу време, немам доволно време за да постигнам се што сакам да постигнам :(
И после 4 години ми фали само време :)

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.780
Поени од реакции
9.546
1.Хрпа лова
2.Другарите да имаат хрпа лова
3.Нека земе некој што сака поише од 3 работи , ја све друго иам у изобилие.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
3.962
Поени од реакции
12.712
1. Подобар имунитет
2. Подобри нерви
3. Фокус кон она кое стварно вреди
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
113
Мир во себе
добар сон
здравје

тие работи ми фалат, се надевам за брзо време нема да ми фалат, друго се си е ок:pipi: ако може да се каже дека е ок
Мирот си го имам, со тек на време нон стоп се менуваат трите работи, сега се
Добриот сон енд аген
Време и тоа премногу ми фали
Фалат луѓето што ти значат ама не ги гледаш често, фејсбук, телефон није то то :)
 
На врв Bottom