Трејлери (Youtube)

N

Nicky Santoro

Гостин
Незнам каде да прашам па ајде овде.Нека ми одговори некој па нека се брише мислењето нп.
Дали пример Хобитот да го гледам на тв од 23гига(блуреј) и 45 гига (блу реј) ќе ми прави некоја преголема разлика ? Тоа сигурно има разлика на некој прејак Тв но дали и на мојот(Led 200hz, full hd)?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.366
Поени од реакции
72.463
конечно! Нимфоманијак на Ларс вон Триер.

Во трејлеров има многу повеќе зборење од колку што очекував. Најверојатно ова прикажаното во трејлерот ќе бидат единствените дијалози во филмот.

П.С. Ларс Вон Триер кога не би бил режисер најверојатно би завршил во некоја институција :ROFLMAO:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.056
во очекување на :P

 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
3.997
Поени од реакции
4.240
Финчер :love: Инаку крајот во книгата не ми се допадна, ама нешто слушнав дека Дејвид за филмот имал друг крај подготвено :)

 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
3.997
Поени од реакции
4.240
Дедо Вуди Ален не престанува да снима филмови, еве го новиот за оваа година

 
На врв Bottom