Трејлери (Youtube)

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
971
Поени од реакции
2.413
Нешто највеќе што ме вади од кожа кај трејлериве е коа ке видам дека скоро цел филм ти го раскажуваат во 3 мин па оди глеј го филмот за џабе :confused:
за мене сега засега овој ми е предобар трејлер
http://www.youtube.com/watch?v=KzJNYYkkhzc
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
3.997
Поени од реакции
4.240
режисерот на Dallas Buyers Club повторно има нов филм, брз е мора да признаеме (y) Into the Wild во женска верзија :LOL:

 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
3.997
Поени од реакции
4.240
ау јако тизерче

The story of French high-wire artist Philippe Petit's attempt to cross the Twin Towers of the World Trade Center in 1974. режија Robert Zemeckis (Forrest Gump)

 
На врв Bottom