Трето полувреме

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.335
Поени од реакции
57.913
Бидејќи ќе започне со прикажување ја преместив темава во важни.
Кој гледал со усул нека пишува, сите ќе го гледаат филмов. Не расипувајте, ќе летаат глави овај банови...
Кој не гледал нека не си го пика носот во секоја манџа.
Ето то...
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.906
Поени од реакции
84.307
Едно прашање.Кога ќе отидеме у кино филмов да го гледаме ќе може да го пцуеме судијата на натпреварот?
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Кино.мк

6 hours ago
Вечер, Кино.мк во живо ќе ви ја пренесува премиерата на „Трето Полувреме“ во кино Милениум!
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.335
Поени од реакции
57.913
Лајв стрим може да пуштат од атмосферата, интервјуа со луѓе ти реков ми рече... сигурно не очекувате дека филмот ќе ви го пуштат на стрим :)
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Веќе на канал5 имаше нешто интервјуа и слично пред премиерата


И знам дека е многу неверојатно, ама надежта последна умира! :) Дури и да го прикажат ќе биде со срање квалитет
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.335
Поени од реакции
57.913
Која надеж, дека ќе им го пуштат филмот бесплатно на илјадници потенцијални гледачи на кино? :) И дека после тоа филмот од стримот ќе се најде гага на интернет? :)
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Лајв стрим може да пуштат од атмосферата, интервјуа со луѓе ти реков ми рече... сигурно не очекувате дека филмот ќе ви го пуштат на стрим :)
Лелел како ме изнасмеа :pos::pos:
Замисли некој на стрим да го чека филмов во живо. Аааааааа:pos::pos::pos:(bucio смајлиља замислете си тука).
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Која надеж, дека ќе им го пуштат филмот бесплатно на илјадници потенцијални гледачи на кино? :) И дека после тоа филмот од стримот ќе се најде гага на интернет? :)
Секако, и јас помислив на тоа уште кога прочитав лајв стрим. Но после ми текна дека ова е Македонија, па ми остана трошката надеж

1nb4 проба да се извадам од fail :D Srsly, додека не почне стримот не се предавам. Знаејќи дека ќе треба да чекам долго време за двд
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.896
Поени од реакции
7.570
Лајв стрим може да пуштат од атмосферата, интервјуа со луѓе ти реков ми рече... сигурно не очекувате дека филмот ќе ви го пуштат на стрим :)
Нормално дека нема да го пуштат филмовт ,него да видиме како влегуваат во Милениум :D
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Секако, и јас помислив на тоа уште кога прочитав лајв стрим. Но после ми текна дека ова е Македонија, па ми остана трошката надеж

1nb4 проба да се извадам од fail :D Srsly, додека не почне стримот не се предавам. Знаејќи дека ќе треба да чекам долго време за двд
А бе ти стварно ова сериозно го зборуваш? Па у која земја си видел од кино да ти дават лајв стрим премиера на некој филм, никаде го нема тоа, лол. Веќе од утре ќе можеш да го гледаш во кино, а и претходните три дена го даваа како претпремиера во 12ч.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.896
Поени од реакции
7.570
Демек целиот филм ,отвараш линков и статија за некој си руски филм со исто име :facepalm:
Capture.PNG

добро до кога вака новинариве Ексклузивно !! :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom