Точка на топење на грчкото

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.580
Поени од реакции
2.583
Тука... едноставно ќе морам да го цитирам Трендо:

Според Даглас Адамс, 42 е ултимативниот одговор на универзумот, смислата на животот и се друго. Овде, 42 е секундата од видеото на која се открива смислата на гранитно - азбестниот национален идентитет на монолитната Грција. Грк си додека е фино ти топло, ама кога ќе запече газот.... Трендо, отворај видеото, еба си мајката!

ОТВОРАЈ ВРАТАТА! ЕБА СИ МАЈКАТА!
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
:pos2::pos2: Цар!!!!.......Значи решение за името и сите прашања...Врти сонцето накај Грција
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
4.988
Поени од реакции
2.157
:pos2::pos2::pos2::pos2:

Леле неможам да дишам пукнав од смеење.....Отварај врататам еба си мајката......хахахахаххахахахаххаха
 
Член од
18 јануари 2009
Мислења
1.407
Поени од реакции
339
Хахахаха јако! Водичот на грчкиот стопаџија :)
 

pumaval

Дрвен Адвокат
Член од
5 септември 2008
Мислења
1.479
Поени од реакции
598
оупен дор оупен дор...Д дор оупен
хах...
:pos2:
 

The_Freelancer

Хиперактивен интелект
Член од
7 октомври 2008
Мислења
438
Поени од реакции
16
ЗАЕБИ!!!!!!! Која трансформација, наеднаш не се Грци ахахахаххахахаххаа
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.729
Поени од реакции
7.548
Да не ви го расипувам филмот, ама доста сум сигурен дека гркот во тој момент му збореше на шоферот на многу лош српско/хрватски, бидејќи очигледно шоферот беше хрват (му зборат и на англиски).
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Да не ви го расипувам филмот, ама доста сум сигурен дека гркот во тој момент му збореше на шоферот на многу лош српско/хрватски, бидејќи очигледно шоферот беше хрват (му зборат и на англиски).
PartiBrejker !
 

Macedonia>>Europe

Faster Than Light
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.582
Поени од реакции
836
Да не ви го расипувам филмот, ама доста сум сигурен дека гркот во тој момент му збореше на шоферот на многу лош српско/хрватски, бидејќи очигледно шоферот беше хрват (му зборат и на англиски).
Да не беше толку глуп ќе сфатеше што е македонско во реченицата.... не е тоа никаков лош српски или хрватски.
 
Член од
16 јули 2008
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.031
Да не ви го расипувам филмот, ама доста сум сигурен дека гркот во тој момент му збореше на шоферот на многу лош српско/хрватски, бидејќи очигледно шоферот беше хрват (му зборат и на англиски).
Ајдееее сега ќе се јават блгарите демек на лош бугарски кажа.Не ни го расипа филмот,знаеме тебе кој ти е филмот.
 
Член од
21 февруари 2009
Мислења
1.315
Поени од реакции
47
Да не ви го расипувам филмот, ама доста сум сигурен дека гркот во тој момент му збореше на шоферот на многу лош српско/хрватски, бидејќи очигледно шоферот беше хрват (му зборат и на англиски).
da ne bese ti ne ke znaevme deka srpskiopt, hrvatskiot i makedonskiot bile isto.
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
88
Да не ви го расипувам филмот, ама доста сум сигурен дека гркот во тој момент му збореше на шоферот на многу лош српско/хрватски, бидејќи очигледно шоферот беше хрват (му зборат и на англиски).
Отворај вратаТА, еба си мајкаТА! Каков српски каков хрватски...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom