Топшоп производи - задоволни или не?

*^Ѕверче^*

**InVaLid TiTle**
Член од
15 февруари 2008
Мислења
168
Поени од реакции
10
јас иам контур перница и аб кинг про... задоволен сум од 2те ... контурот е удобна за спиенње... а аб кинг прото е закон справа... има куп вежби енд шит ! стварно се пукаат стомачни и е полесно од обично ! ама за 10 дена тешко... требит бар 1 месец да го потиш газето :P ! pozz
Го имам и јас дома и задоволен сум.....сепак не прави сам стомачни :pos::pos: ќе се помачиш малку и ќе биде:salut:
 

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
Ми се свиѓаа рекламите коа бев помала. Многу ме чудеше онаа за перницата, посебно делот: „ќе се разбудите свежи и полни со елан“... пошо на времето мислев дека елан = скии :) Иначе неам ниеден производ од топ шоп :)
 

Marchence

In love with Ssss
Член од
17 мај 2007
Мислења
483
Поени од реакции
1
Орбитрекот го имам пробано и добар ми се чини, ама кога ќе видам дека секој ден вадат по два-три од поправка ( у моја зграда им е сервисот) не е ми се даваат 12-13000 мкд.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
''Јавете се на 0800-1-44-44. Повикот е на наша сметка!'' :tapp:
Колку лесно ова може да испадне :

ПОВИКОТ Е НА ВАША СМЕТКА!

Ми се свиѓаа рекламите коа бев помала. Многу ме чудеше онаа за перницата, посебно делот: „ќе се разбудите свежи и полни со елан“... пошо на времето мислев дека елан = скии :) Иначе неам ниеден производ од топ шоп :)
Подобри се Росињол :)

Дома имам една перница Контур, и тоа на татко ми му ја донесе пациент што работел таму. А спијам на тоа контурот, а на мојата перница, исто ми е.
Како малку да им е што ги окупираат ТВ станиците по минимум 2 саата време со тие нивните производи кои лесно можат да се најдат во најблискиот China Shopping Center, туку па мора и на меил да спамуваат:nenene::nenene::nenene:.
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Искрено Џусерот е многу добар, а имам сретнато луѓе што се жалат од нивни производи.И мене ко мал ми беа интересни то рекламите нивни ама сега ако видам одма МУТЕ:toe:.А дека се скапи скапи се стварно.
 

tiffany

Тифаниум
Член од
20 мај 2007
Мислења
742
Поени од реакции
13
Имам:
~Power Juiser
~ROVUS Aqua Power
~Orbitrek PLATINUM (само што го купивме излезе тој новиот :kjotek: )
Сите горенаведени производи ги употребувам (ниедно не дреме во подрум), а колку сум задоволна од нив ќе се изјаснам кога ќе ми го пратат тоа за сецкање :;):
 

Super boy

Juventino
Член од
5 јуни 2007
Мислења
478
Поени од реакции
0
Aj nekoj da mi kaze za taa rakavicata sto e za depiliranje :) vaka od tv dobro izgleda...nekoj da ja ima kupeno? da mi kaze dali stvarno e dobra?
 
Член од
20 април 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Имаше мајка ми на времето едни чешли за тапирање на косата и немаа везе. Напротив, беа убиство. Еднаш мајка ми се уплеткала, па зашо немало никој дома да ја спаси од само-откорнување на косата, у паника истрчала кај комшиката да ја спаси од тоа запците. И ене ги двата, дремат уште во веце, само едниот полу-поткршен од трагичниот настан од пред неколку години... ;P
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
Ние лани ја порачавме смукалката...сината заборавив како се вика..ај ко ќе ми текне ќе пишам.. ептен задоволна сум.
изгледа не ја користиш редовно затоа си задоволна:smir:
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
Имаше мајка ми на времето едни чешли за тапирање на косата и немаа везе. Напротив, беа убиство. Еднаш мајка ми се уплеткала, па зашо немало никој дома да ја спаси од само-откорнување на косата, у паника истрчала кај комшиката да ја спаси од тоа запците. И ене ги двата, дремат уште во веце, само едниот полу-поткршен од трагичниот настан од пред неколку години... ;P
дај ги во одпад за старо железо ќе земиш некој динар:pos::pos::pos:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
За total gym се забранети секакви коментари, за да не си имаме после работа со Чак. :icon_mrgr
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
имам дома тоа правосмукалката, дора е изглеа незнам мајка ми чисти со неа, јас еднаш само ја употребив дека нели има опција за издувување епа прашината од компјутерот ја исчистив, според мене добро е тоа чудо(исто како сите други).

друго, имаше ако се сеќавате едни rainbow така нешто боички. епа моиве ги купија на внук ми за 2 роденден и кога ги отвори после некое време суви беа, ептен малце можеше да се црта, незнам што се деси со тие после.

во глобала овие производи се за дебилните американци што ги мрзи да поработат самите малце
 

B. Boop

Princ: Најозбилна...
Член од
19 мај 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
263
Баба ми и дедо ми ни купија поклон таа правосмукалката...Aqua нешо така. Тиње,ништо не чисти.
Си фаќа прашина сеа у подрум.
Bullshit
Правосмукалката сама не чисти, изглеа забораиле да ти кажат кога си ја зимал! :pos:

Инаку, јас ја имам истата и ја користам редовно и задоволна сум од квалитетот. Може да не ти чисти единствено ако не ја одржуваш според дадените упатства (ако не ги чистиш редовно филтрите). И она малото правосмукалче го имам и ми брка работа.

И Дормео душекот го имам и немам поплаки или во превод - задоволна сум.

Се` на се` немам замерки на она што досега го имам земено од кај нив.
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Имам преку 15 ствари нарачано од таму(ок, дел од нив моите, дел ја)...и ок се бе...Нишо посебно неквалитетни или па супер-квалитетни. Просечни, присојни производи од кои сум задоволна
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Toa се нормални производи,а топшоп е само начин на реклама:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom