Тоалетна хартија

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
Собрав еден куп фискални сметки, не за да ги скенирам туку како замена за тоалетна. И хартијата од спакован бурек не ја фрлам...

Да знаев дека ваква ќе беше ситуацијата, пред тоа во сите кладилници ќе одев не за да играм туку за да земам по 1-2 билтени, и неколку мали ливчиња...
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Собрав еден куп фискални сметки, не за да ги скенирам туку како замена за тоалетна. И хартијата од спакован бурек не ја фрлам...

Да знаев дека ваква ќе беше ситуацијата, пред тоа во сите кладилници ќе одев не за да играм туку за да земам по 1-2 билтени, и неколку мали ливчиња...
Радиоактивна била...некој чвор ќе ти излезе, не си играј.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
Радиоактивна била...некој чвор ќе ти излезе, не си играј.
И да е и да не е радиоактивна, секако еден ден сите ќе бидеме испрскани со босилокот и исчадени со кандилото...
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
И да е и да не е радиоактивна, секако еден ден сите ќе бидеме испрскани со босилокот и исчадени со кандилото...
;)
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
Некој во КАМ маркет туркал цела палета натоварена со тоалетна. И некој од муштериите го прашал добро бе аман толку вие серите? И овој му рекол абе дечко јас овде вработен сум, ја местам по рафтовите...
 
Член од
21 јуни 2021
Мислења
1.098
Поени од реакции
3.469
Скапи им се душо овие влажни марамици, они би од онаа рециклираната за 10 ден,ролна.;)
Ама сепак е подобро кога ќе се избришеш. Со години се бришам само со влажни и сум презадоволен.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
Лист од Лозница наберете како замена за тоалетна...

Во Охрид доста Пештанци како замена за тоалетна одат по кладилници и земаат билтени...

Абе тие да се кабил и во езеро би клекнале и би го миеле шупарникот после голема нужда, како што ги имам видено таму што мијат во езеро теписони, јамболи и ќебиња...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom