Типови на форумџии според корисничко име :)

Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Смешно, рекло магарето на зајакот имаш големи уши. Мањечко гет оувер вит ит, ју ар факд нот ми....само добрите работи се копираат ПОШТУВАМ ПОШТУВАМ
Лаки ми ај ем нот ју, скраја да е.
Запирката се најде увредена.:pipi:

П.С. Заморен си за читање, во секој пост имаш магаре, само чудно не го спомна куцањето овој пат.:luzer:


Кога веќе сме кај тоа кој на која раса на куче личи...

 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Не заебаа, и сеа ќе плачеме:pwace:

Него, сакам да поставам прашање кое не е поставено до сеа на темава:vozbud: *drum roll*:vozbud:...Во која група спаѓа мојот ник? :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.652
Поени од реакции
5.331
Многу нарциси имало овде бе...Лелеее...Не очекував..Фали ме усто, зошто ќе те равчепааам!:)Шкарт!Тастерските манипулатори?Локални шерифи, појма немаат од живот!


Не си закана, само си брука брат
:cug:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Кажав еднаш ќе кажам и пак, веќе е видено и секое наредно „дело„ се сведува на првото оноа што се вика УНИКАТНО



па дури и watermark си стаила :pos::pos::pos:
Кога правиш муабет со фимејл магаре а.к.а. магарица што треба да употребиш? Сонце:pos:
Носиња ги оставаш да пораснат
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314


Баш имате бин дер-дан дет поглед:vozbud:

П.С. Сега чекам опасна рима, пропал раперу.:idiot:
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Love is in the air.... *soncinja* *srcinja* *baknezi* *dzvezdicki* *uste dzvezdicki*

бај д веј
Официјални
Најверојатно, по регистрирањето на нивниот прв мејл акаунт во животот, форумот е второто место на интернет каде се регистрирале. Или, не се пички кои се кријат под превезот на интернет анонимноста.
Првото дефинитивно, не е... значи е: или делот...

едит:
Уште една *dzvezdicka*
*
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Мањечко си ја утнала темата како прво и основно. Знаеш да читаш ваљда зашто на сликата си со книга:pos:
Типови на форумџии според корисничкото име? Моето корисничко име е Точкест а на сликата има пит бул
Твоето е Маwечко а на кучето кое јас го постирав за тебе името е Паwиска.....земи мраз стај си на носето и ќе ти помине љутината зашто си заебана. Ајт сега
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.676
Поени од реакции
13.281
Ај да видам моето од кај ќе го ископате и дали ќе биде точна претпоставката:)
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Сонц, д нејм ис Парис.
Енивеј фала што ја оправда намената на мојот ник. Сепак, дефектното „р“ не е страшен проблем, се решава, само повежбај да викаш РАКИЈА ќе ти дојде само по себе.:pos:
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Ангелите уште еднаш. Ги има црни ,паднати, осамени,темни...
Ако се регистрира уште еден ангел пратете го во пекол! :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom