Типови на форумџии според корисничко име :)

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Локал патриот
Во своето корисничко име не пропушта да стави суфикс со географска одредница која ќе дообјасни од каде е. За него, неговиот град е центарот на светот и треба да е главен град на Македонија, а сите Скопјани се педери. Најчесто ќе ги сретнете на темите во подфорумите за спорт и во подфорумот македонски градови. Примери: Alek_oh, hogar_oh, Marina'Oh, Fantom_Oh, Jове_Бт Miki_Kavadarci, igorpp...

Оние кои се уште поголеми хард кор локал патриоти регистрираат јузери кои не содржат име, туку само ја означуваат локалната припадност. Пример: СтрумичанецО.

Безвременски
Најверојатно, мислат дека засекогаш ќе имаат по 14 или 34 години, или дека засекогаш ќе живеат во 2008 година. Или, можеби сакаат засекогаш да останат млади. Примери: PowerBoy14, king24, Сакрефјс34, SCORPIO_20, Vladimir19. На bobi2008 догодина јузерот ќе му биде демоде.

Временски
За разлика од погорните, овие се ербап, знаат дека догодина е друга година, па за да ги обележат точно своите години и да не бараат промена на јузер по секој роденден како суфикс ја додаваат и годината кога се родени. Примери: ziak92, tokabo73, srdjannikolic84...

Ванаби политичари
Јузерот задолжително мора да ја содржи (или да се состои само од) кратенката на партијата во која членуваат или чии фанови се."Ова комуњариве се испокрадоа" и "А Вмровците што направија војна" се 2 од вкупно 50 реченици кои ги имаат во речникот. Обично работат во државна администрација, а форумот го разбираат како културно поле за натпревар помеѓу партиите, каде тепаат време додека да дојде 16:30 и да си отидат дома.

Официјални
Јузерот се состои од цело име и презиме. Најверојатно, по регистрирањето на нивниот прв мејл акаунт во животот, форумот е второто место на интернет каде се регистрирале. Или, не се пички кои се кријат под превезот на интернет анонимноста. Подваријанта на овие се оние кои го ставаат само презимето како јузер, без името - најверојатно се горди на својата славна фамилијарна лоза, а жените со вакви јузери матичарот воопшто не треба да ги прашува дали ќе го задржат и моминското.

Ванаби кучки
Зборчето Bitch во нивниот јузер треба да појасни што? Никад не ми било јасно. Дека со нив нема заебанција? Дека се убави? Дека се промискуитетни или дека само стрват, а не даваат пичка на никој? Или дека се ебат со сите, само не со тебе. Најверојатно и најточно, дека се адолесцентни копиљки кои првпат облекле штикли минатата нова година или минатото лето, имаат излез до 12, и се преоблекуваат кај другарки пред да излезат во град. По обичај, дремат во подфоруми за љубов и секс и мода и убавина.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
430
Поени од реакции
6
e super ti se podelbive. nego kazi. jas na koj pripagam. bas me interesira?:)
 
Z

ZeroStyle

Гостин
И јас не знам у која група спаѓам...Најнормален а:motor:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
да и ако може за мене баш скам да знам
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Одлична анализа на никови :)
Ама имаш испуштено уште еден тип:

Полови (лејдис, бојс & грлс)

girll, **GIRL**, BabyGirl, BAD-GIRL, barbie_girl, Скулгрл, EmO_GiRl, Прити_Грл, Појзон_Грл, Лејди, Лејди Сатори...
Па ондак: albanian_boy (ем патриотски, ем полов), Bad Boy, BiKeR_BoY, cool_boy, seXy Boy...
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Ги забораивте ванаби рапери и остали музичари...пр:KikoMC
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
И за клубовите што се реал барса ова она :pos:

Него,јас сум посебен :)
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.016
Поени од реакции
1.132
Интересна тема :)
Само јузерите од мојот тип не се дефинирани :)
GavolRulz, Chombe_United, meazza, rosssonero, Milanez`, rossonerka
Значи сите овие се јузери кои асоцираат на својот омилен клуб. Јузери од кои се гледа дека се напалени по спорт, и тоа е една од главните причини за нашата активност на форумот.
Мене околу 70% од мислењата ми се во фудбал.. Тоа најмногу ме интересира на овој форум.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Нарцисоидни:OneandOnly,The_pwincez,прити_гирл,Beauty_girl..
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Tи си по некој мобилен оператор што бил порано знакчето ти се двете загради:motor:
Edit: За Mac))
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.304
а јас во која група сум ... или сум недефиниран :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom