Тактики за заведување

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.591
Поени од реакции
9.171
Најпрво ќе се запознаеме со особините на типот КОКЕТИ. Според мене најчест модел на однесување, флертување кај мажите а посебно е изразен кај жените.(нарцизам)
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.382
Поени од реакции
2.316
Уште првите 5 до 10секунди кога ќе го видам одредуваат дали ќе бидам заведена или не, немора ни уста да отвара.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
437
Поени од реакции
1.389
Околу оваа тема треба може книга да напишам,колку само заведени девојки имам ни самиот незнам.
Прво Околу заведувањето секогаш е бидете моментот да го погодиш, и секако многу фактори влијаат девојката одма да падне,јас имам заведувано една а сум одел да ги мавам и заведената и другарка и.
Кога ќе бидам послободен ќе напишан случки и лични искуства.
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.568
Поени од реакции
9.668
На пример од 20 девојки кои седат сами на клупа една од нив би сакала да се запознае со мене. Итн...
Шо стори колкава е та клупата бе брат? :shok2:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.696
Поени од реакции
11.830
Шо стори колкава е та клупата бе брат? :shok2:
Зависи од грамажата и потенцијата на печурките. Мене еднаш креветот знајш колкав ми се виде? Можи и 30 жени ќе собереше со силикони и со се.
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.568
Поени од реакции
9.668
Зависи од грамажата и потенцијата на печурките. Мене еднаш креветот знајш колкав ми се виде? Можи и 30 жени ќе собереше со силикони и со се.
Не знам шо користи братот ама очигледно делува :D :D


Повеќе различни клупи тикво :pos:
Дрво, остај сега клупите.
Кажи ете вака со тактики за пристапување, со разни видеа изгледани, книги нарачани и прочитани во просек колку жени вртиш годината?

Оти галиба бааги упатен ми делуваш.:sekcza::sekcza:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.998
Поени од реакции
10.676
Покажуваш малку заинтересираност колку да го пуштиш мамецот и послем само игнор и флертување пред неа со други абе од инат ке те лапа па и најгрд да си
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
437
Поени од реакции
1.389
@McLovin другар ти ветив дека ќе ти наместам некое маче да изгубиш невиност,дојди излези батали фудбал и форум на 3 саати па после ќе пишуваш реферати тука како си прошол.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.478
Поени од реакции
9.430
70 мислења оф топик. После овој пост ќе делам казнени. Муабети правете си во пораки, тука држете се до темата, ако се знае и воопшто која е... Отворете една тема за @TaftaCrew и неговите авантури па таму другар пишувај што се не да не речам испоеба по белиот свет. Остави не нас загорените да се тешиме со по некоја тактика.
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.296
Без навреда другар нема веќе пишувања на оваа тема прав си ,само ако си ти босот на форумов зашто ме банираше да не пишувам колумни во "драга кајгана".????
Другари на сите освен кобето ви стојам на располагање и може да контактираме по порака.
Поздрав
Другар, ако те задева оваа @Хоуп само кажи :D
Шала на страна, и мене ме интересира во какви теории моментално е заглавен Зурла!
Да го оставиме, да ги каже премисите, видови жени, тактики за нивно заведување…
Ипак е докажан теоретичар...

А ако треба тема за црнкињи, еве јас ќе ти отворам една.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom