Струмица

Negatifo

...keep Jazzing...
Член од
25 мај 2005
Мислења
180
Поени од реакции
4
Toreador напиша:
Елфице...нии струмичаанте сме се ај-кенди. Можда не сме сите којзнае колко паметни ама барем по струката сме енд шит. Не мее ќејф само у струмица шо има ного прос нарот, дур да не веруваш...а колко се оговарат еден/една на друг/а, тава па уше толко. Излевах сс едни другарки у саботта абе само се оговарат, не оти беше глупо, смешно и интересно ми беше, ама после викат оти нии машките само ебане, коли и пи*ки не интесирало.
абе Братче сегде низ цела Македонија е така бе малограѓанство шо да праамее!!??
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
3
Поени од реакции
0
Јас сум од Струмица дојдете да се забавуваме на луда журка
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Allita напиша:
strumica e ubav grad...za ziveenje neznam kako e ama za izleguvanje, za shoping ima se i sehto....ubavi momi imaat ama mnogu nedefinirani mazi imat....ne znam...eden moj pijatel mi vika "seljacite go okupiraa gradot" moze i taka e porano bilo mnogu poubavo za ziveenje taka mi kazaa...aj pratete sliki da ja vidime poubavo ama nekoi neodamna...
A sto znaci nedefinirani mislis na definicija na muskuli :pos: ili...?Ako ne ke im predlozam da vezbat povekje da se definirat a ti od deka si?
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Toreador напиша:
Елфице...нии струмичаанте сме се ај-кенди. Можда не сме сите којзнае колко паметни ама барем по струката сме енд шит. Не мее ќејф само у струмица шо има ного прос нарот, дур да не веруваш...а колко се оговарат еден/една на друг/а, тава па уше толко. Излевах сс едни другарки у саботта абе само се оговарат, не оти беше глупо, смешно и интересно ми беше, ама после викат оти нии машките само ебане, коли и пи*ки не интесирало.
:pos: nasekade e taka vo mk...ne e samo vo strumica bidi siguren...jas slikicki cekam inaku...:pos: slikajte neshto, vi go ukrasija li "centarot" kako shto go vikate vie??? ima li zurki? shto se slucuva?

btw astarion...nedefinirani ne fizicki tuku vo mozok nedefinirani :icon_lol: ednash se fali posle saat vreme za istoto se zali..ili sega saka neshto pa posle nesaka...luda rabota... nemora da gi macish lugeto da vezbaat...tuku aj slikaj gradot pa pushti nekoja slikicka kazi nekoj trac znaeme deka tamu po tie raboti ste mnogu :pos:
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Jas pa ke gi nosev na body building da gi istrcam malce:) a centarot e ukrasen nogu celiot sveti, a slucajno ako imas nekoe strumicko poteklo mozes da odis na www.druzise.ch pa da vides strumicani kako se zabavuvat niz kafici i nokjnite barovi ,ako si nostalgicna :music3: :locked: da ja vides striptizerkata Black Rose so goli cicki u Excess
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
astrion напиша:
Jas pa ke gi nosev na body building da gi istrcam malce:) a centarot e ukrasen nogu celiot sveti, a slucajno ako imas nekoe strumicko poteklo mozes da odis na www.druzise.ch pa da vides strumicani kako se zabavuvat niz kafici i nokjnite barovi ,ako si nostalgicna :music3: :locked: da ja vides striptizerkata Black Rose so goli cicki u Excess
mi kazuvaa za nea deka bila vo strumica imam dosta prijateli tamu...vo selekt beshe? jas ja imam gledano vo beograd i voopshto ne mi e impozantna duri mi e nekako odvratna... da e nekoja riba vo red ama ne cini...ednistveno shto se soblekuva cela do gola koza...e koj e toj svajcarski sajt e???aj ke odam da vidam...strumica na svicarski sajt i toa da vidih ...:pos:
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Taa kostase 2000 Evra ama majni so se soblecuva tuku pocna i drugite da gi soblecuva i oralno da gi zadovoluva,nogo bolno stvorenje.Sto posto silikoni i bea tie nema sansa tolkava cicka da makne:ne:

Ајде Струмица нема ве нешто,тенка работа:raz:
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
Abe strumica si e Strumica i takva kakva sto e si e super..***
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Струмица моментално,сликано со мобилен,знам оти сликите се под квалитетот ама чисто за тие што не се наоѓаат во Струмица а сакаат да ја видат,барем некој детал од градот:wink:


 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Убава е Струмица, бравос за напредокот што го има тој град:)
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Wolf Pack напиша:
Убава е Струмица, бравос за напредокот што го има тој град:)
Поздрав до Wolf Pack треба да дојдам до Кочани некој ден да се видам со пријателите
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
najocigledno od kola vo dvizenje gi imash slikano zatoa ne ti cini kvalitetot...ali ima sijalicki dobro e:)
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Allita напиша:
najocigledno od kola vo dvizenje gi imash slikano zatoa ne ti cini kvalitetot...ali ima sijalicki dobro e:)
-------------------------------------------------------------------------
Имаш добри предиспозиции за детектив :pos: ,да со кола со 70км/час,сликани се пред 20 минути,свежа роба,бев за бурек и по патот си сликав за малце ке се опнев во бандера :) :) :)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
astrion напиша:
-------------------------------------------------------------------------
Имаш добри предиспозиции за детектив :pos: ,да со кола со 70км/час,сликани се пред 20 минути,свежа роба,бев за бурек и по патот си сликав за малце ке се опнев во бандера :) :) :)

leleeee zrtva ke padneshe za kajgana pu pu skraja da e...drug pat vnimavaj zastani pa slikaj...btw fala....a "centarot" ne si slikal tamu....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom