Струмица

theMac3donian

Мак3донецот
Член од
5 февруари 2007
Мислења
3.690
Поени од реакции
259
Струмиџаане с’ нај упасни ву мк. Хехех поз ду Струмица.
 
V

Viktoranius

Гостин
Значи од кога го ставија Зоран Заев за Градоначалник градот започна да ни заличува на метропола.
Свака му чест на човекот, никој до сега не е направил толку многу за Струмица. Градот е супер, од ден на ден се се поразубавува. За тие што се од Струмица знаат колку е убаво.
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
колко сам се смејал на човеко на семафорто шо е , тај шо трче.. . бех го видел .. ама денеска застанах го гледам и се смеем.. закон еј, лудница
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
колко сам се смејал на човеко на семафорто шо е , тај шо трче.. . бех го видел .. ама денеска застанах го гледам и се смеем.. закон еј, лудница
смехе на крајо забрзува да трче..:pos2: (само јас оддамна го гледах):)
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Еден од подобрите...:) градови во Македонија...
 

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
abe ej daj da vidame novite semafori nekoj neka gi slika
 

ReNaTa

-SHY- girl
Член од
1 декември 2007
Мислења
240
Поени од реакции
6
... ne spomnavte nisto za parkot -najdobar park ima vo strumica neli??? a piceriite bonita, elizabet najubavi pici, (a ne ko vo enriko za nisto ne gi biva)
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
колко сам се смејал на човеко на семафорто шо е , тај шо трче.. . бех го видел .. ама денеска застанах го гледам и се смеем.. закон еј, лудница
хехе...и јас се смеев на тоа
еден другар стои и се смее...и ко почна на крајот многу брзо да трча другаров крева рака и на цел глас вика Абе ееееј...дек ујде...чек ме мене
се скинав од смеење:pos2:
 
Член од
13 април 2007
Мислења
25
Поени од реакции
0
Значи од кога го ставија Зоран Заев за Градоначалник градот започна да ни заличува на метропола.
Свака му чест на човекот, никој до сега не е направил толку многу за Струмица. Градот е супер, од ден на ден се се поразубавува. За тие што се од Струмица знаат колку е убаво.
Gradona4alniko ni e zakon:wink:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Е аман веќе со човеците шо трчат! Ај саа изброејте ут колко диоди е напраан.
Клето шеј, потруди се на кирилица и без 4, 6 и сл. Поубаво изгледа, ОК?
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Струмица - град држава :)

@*_-|DiEsEl|-_*
Престанејте да му еам мајката со тава веќе... Те Лас Вегас, те Њу Јорк... Струмица си е Струмица, неможе со никој друг град да биде иста.

-
Градоначалнико да се кандидире уште еднаш кога ќе бидат следните избори за 1 или 2 год. незнам, не ги следам тие работи многу.. а и уште не ме занимат. Сигурен сум дека ќе добие уште еден мандат.


Само ме интересире, ќе се менат ли и семафорите кај поранешна „Иднина“ и тие доле кај Жито Струмица?
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.401
Поени од реакции
5.953
Јас живеем на таа страна, оште не гледам да работат на семафорите. Саа за саа се тии, за понатам не знам дали ќе ги менат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom