Струмица

Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Абе и на 1 август лани ќе покачуваа на 4 мбита... беѓи лажат-сушат.
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Абе ставејте си А ДЕ Е С ЕЛ да ве виде господ :) Имам 100гб , даунлоадирам со 600 :) живот :pos2:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Абе ставејте си А ДЕ Е С ЕЛ да ве виде господ :) Имам 100гб , даунлоадирам со 600 :) живот :pos2:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Јас со 800 даунлоадирам, ги жалам тии шо се на кабелнет. :pos2:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Белким ке покачат кабелнетци саа звонувах викам тај нето паге неш вика нема никаков прекин до тебе :toe::toe: вика на тии македонските страници паге повеке :):)
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
I na krajo so zakluciime,oti najbrz internet e taj so si go platil,ak tee isklucen sekak ek imas najbrz :pos2::pos2::pos2:.Jas imam doma od Kabel Net i tva taj najeftinio od 500 denara,kako za primer so taa brzina so ja imam od 15.12-31.12 imaah 102 GB potroseno i nikoj ne mi si ni javi da mi kaze oti treba da prestanam a niti pak da doplatam a tii so imat ogranicen ke dobiit telefonski povik so seksiljav glas i ke bidat informirano oti sekoo bajtce ke si go doplatat ili po nask ikazano ke ti bide na gazo tureno...:vozbud::tapp:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
I na krajo so zakluciime,oti najbrz internet e taj so si go platil,ak tee isklucen sekak ek imas najbrz :pos2::pos2::pos2:.Jas imam doma od Kabel Net i tva taj najeftinio od 500 denara,kako za primer so taa brzina so ja imam od 15.12-31.12 imaah 102 GB potroseno i nikoj ne mi si ni javi da mi kaze oti treba da prestanam a niti pak da doplatam a tii so imat ogranicen ke dobiit telefonski povik so seksiljav glas i ke bidat informirano oti sekoo bajtce ke si go doplatat ili po nask ikazano ke ti bide na gazo tureno...:vozbud::tapp:
нема веза ни се јавуват ни се плаќе ного само 120 ден повеке мислам на АДСЛо еако го минеш лимито:toe:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Телекабел си ставејте, и не се замарајте.
Доста тај маабет околу интернет, нема ного салам оператори у мкд. :back:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.531
Поени од реакции
33.727
Затава јас си ставих од бугарски провајдер. :) NetCom. :))))
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Metono1[mkd];2092515 напиша:
Телекабел си ставејте, и не се замарајте.
Доста тај маабет околу интернет, нема ного салам оператори у мкд. :back:
Лагам.

Исклучих го од нет-ком, саа незнам кој да ставам де објаснејте малку за телекабел ако имате и бројче плсс, оти слушам гратис и право телекабел на телевизоро стават ак си стааш интернет, и колко пари е пакето ама НЕОГРАНИЧЕН ако има ај кој има таков интернет или ако знае повеке нешто нека каже и број ако имате од телекабел..

озбилен сум.
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Of lele u strumica e katastrofa interneto ama zatva pa tuka so 15mbps maaa huhuhuhu uzivancija
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
bugrska brat bugarska epten si e SUPER nemozam da se pozalam , i zgora na se plajkam 15 leva za cel mesec i nemam nitu dogovor nitu nisto osven so odam da si kupuvam vaucher i tva e nema nogo filozofii tuka.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom