(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
Па и треба нека тужат ова е претерано веќе секој ден нова вест и пак за Реал.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Јунајтед ќе го искористи Саха во намерата да го донесат Санта Круз.....повеќе
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
дај боже да дојде САНТА КРУЗ
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Да се откажам од Јунајтед заради еден играч...ма нема шанси
Бев голем фан на Бекам...Си отиде, останав со Јунајтед
Бев голем фан на Ван Нистелрој...Си отиден, останав верен на Јунајтед
Бев и сум голем фан на Роналдо...И да си отиде, ќе останам фан на Манчестер...не навивам за играч, навивам за цел ТИМ!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.614
Поени од реакции
43.456
Тоа беа други методи, надвор од медиумите! Овде ќе е тужбата за тоа што копиљаната води медиумска хајка! Разбираш?

До тоа методи заборави да додадеш незаконски , како и да е , мислам дека ништо нема да постигнат со жалбата .
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
До тоа методи заборави да додадеш незаконски , како и да е , мислам дека ништо нема да постигнат со жалбата .
Такви методи на незаконски преговори водат сите клубови. Ти барем треба да знаеш, навиваш за екипа која игра во најкорумпираното првенство во вселената, не само играчи туку и судии се потплатуваат и се местат натпревари незаконски:tapp:.
Финтата е што водат медиумска војна која е повеќе психолошка и може да има многу лоши последици! Разбираш?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
И пак ќе кажам и да си оди Роналдо, голема работа, ние пак ќе си навиваме за Манчестер, нема да плачам за еден играч.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.614
Поени од реакции
43.456
Такви методи на незаконски преговори водат сите клубови. Ти барем треба да знаеш, навиваш за екипа која игра во најкорумпираното првенство во вселената, не само играчи туку и судии се потплатуваат и се местат натпревари незаконски:tapp:.
Финтата е што водат медиумска војна која е повеќе психолошка и може да има многу лоши последици! Разбираш?

Епа баш затоа ти зборам , со жалбата нема ништо да постигнат , оваа сезона врз Интер имаше таква медиумска хајка и притисок што негативно се одрази и врз играта и врз резултатите па нит фрчеа жалби нит ништо , едноставно , медиумски бојкот , тоа што сега Реал го прави , го правеа и многу други клубови во минатото па никому ништо , на крај краева Роналдо го има последиот збор , он може да стави крај на сите шпекулации , притисоци , и тн и тн .
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Епа баш затоа ти зборам , со жалбата нема ништо да постигнат , оваа сезона врз Интер имаше таква медиумска хајка и притисок што негативно се одрази и врз играта и врз резултатите па нит фрчеа жалби нит ништо , едноставно , медиумски бојкот , тоа што сега Реал го прави , го правеа и многу други клубови во минатото па никому ништо , на крај краева Роналдо го има последиот збор , он може да стави крај на сите шпекулации , притисоци , и тн и тн .
Така е но Роналдо е сега со репрезентацијата каде е далеку од објективот на новинарите и новинарски прашања и се што го интересира е успехот со Португалија на Еуро 2008. После тоа ќе се решат сите тие замачкани игри!
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.497
Поени од реакции
22.202
iskreno mislam deka fergi nema da go prodade ronaldo ,. ako si odi stvarno mi e zal za nego ne za man utd ke zememe nekoj drug ... samo mi e krivo oti manchester go napravi zvezda i bekam i nistelroj i sega ronaldo so i da odluci neka mu e so sreka i manchester united za mene sekogas ke bide br. 1
 

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
Абе остајте ќе видиме на крајот од ЕП што ќе одлучи што сака нека прави негово си е. За трансферот Саха за Санта Круз може така ама страв ми е па Саха да не се распали ама сепак мислам дека Санта Круз ќе биде солиден шпиц во Манчестер.
Која будала ќе престане да навива за некој клуб затоа што си отишол неговиот омилен играч па тоа не е навивач.
Манчестер секогаш ќе ми биде број 1
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
700
Поени од реакции
25
Ako nekoj navivac poradi bilo koj igrac promeni klubot togas toj i ne e parav navivac, bidejki igracot ke igra najmnogu 20 sezoni a klubot e vecen. FOREVER UNITED
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
UNITED FOREVER FUCK THE REST..... THERE IS ONLY ONE UNITED !
 

Vlatko_100

DUKE
Член од
21 јануари 2008
Мислења
648
Поени од реакции
20
Ми се чини дека ќе бега копиљов Роналдо во Реал, ги договорил сите услови за трансферот, а 90% од ваквите случаи завршуваат со трансфер. Па, ако оди нека си оди, ама ќе се заеба, како што грешат некои фудбалери со ваков вид на трансфери.
Абе нели немаше да се коментира за Роналдо пак ве запали една испревртена изјава од страна на Марка.

А Зикс да ти кажам фудбалер не може да договара ништо додека од клубот не се дозволи трансфер т.е. детали се договараат откако прво ќе се договарат тимовите меѓу себе

И за Санта Круз би било добро да дојде ни треба играч за на клупа ако се земе дека цела година игравме без трет напаѓач кој би влегол од клупа да замени а овој добар би бил за тоаособено ако се знае дека кога правиш измена со напаѓач ти треба некој крупен и добар со глава бидејќи во завршетоците на мечевите најчесто се игра со нафрлени топки
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom