Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.295
Не знам зш ми го избришаа претходниов пост, ама пак ќе се повторам, можеше тоа да го кажеш малце покултурно. Ја не сум била комшика со ерзана па да знам дали е ромка или албанка.
Ааа се извињавам тогаш… не приметив дека некултурно беше…
Јас мислев дека за некоја позната пејачка правиме муабет, па очекував сите да знаат.
Нејсе :rolleyes:

@Хоуп ли ја фана метлата пак?
Не приметив, многу прашина и онака се крена..
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.432
Поени од реакции
4.031
@Ocajna права дама, културна, гостопримлива и секако, ми дади (бакшиш хехе)

Он топик: Со Гал Гадот :X3:
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.079
Поени од реакции
19.908
Со тета Уранија од Хелсиншки. Стоп за тортурата? Хехе, ќе видиме тоа. :sneaky:

Речиси 8 години не се појавила, како во глувчешка дупка да е скриена. Ама ако, за некој месец би требало да излезе и да почне повторно да нè чува и брани од режими и диктатори.

 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.570
Со сите 3 ама посебно. Таман да имам време да им се посветам. И тоа прво со црнкињата за загревање, па со плавушата за билдање кондиција и на крај со латиното за да издржам најдолго.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.102
Поени од реакции
16.316
Аууу каква се направила

Јебига за разлика од Моничето оваа е спротивност, не старее добро ама па дури беше помлада и посува не ми го правеше меракот.
Пресадуваше бубрег и пие хормони или не знам таму какви лекови за телото да му го прифати затоа е збучена инсче баш беше пичка уба :D
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.695
Поени од реакции
5.736
Со сите 3 ама посебно. Таман да имам време да им се посветам. И тоа прво со црнкињата за загревање, па со плавушата за билдање кондиција и на крај со латиното за да издржам најдолго.
Ebati mazhishteto cvikna od 3 Pichki na kupche. :D
Da go pratime @TaftaCrew che gi izlizhi za 5 minuti site tri i toa odednash!
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.642
Поени од реакции
81.651
Да поставиме една анкета што ќе ги реши сите дилеми, Дарја Мустафаоглу VS Јована Мојсоска...
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.695
Поени од реакции
5.736
Sudejchi po diskusiive i preturkuvanjava koj poprv bi rekol deka Darja e vo vodstvo! :D
 

enzo8

ファックユー
Член од
1 октомври 2023
Мислења
310
Поени од реакции
922
Дарја ми е онака повеќе како од време на факултет, ебазовна и харизматична, после секс цигари, кафе и долги разговори.
Додека оваа Мојсовска е класична милфара, види и ја таа фаца и цицка има да легне на блоуџаб невидено добро.

Кога би размислил убаво и на двете им давам предност.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom