Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.444
Поени од реакции
9.183
Ако ти пишам на ова одговор пак ќе ми го избришеш постот.
Еве јас ќе и кажам, доста само ние знаевме.

AI - Australian International, значи некој модел шо е роден во Австралија ама од интернационала (родителите не се австралјани туку потекнуваат од друга земја, како во случајот постираната Моника од Италија).

Се надевам дека помогнав. :smirce:
 
Член од
19 март 2013
Мислења
2.177
Поени од реакции
2.660
1000003653.jpg

Луција Чирич Багарич

Малава има 20+ победи во низа , сабајлево ја исплескала и наша Лина во тенис финале. Хрватица , изгледа идната Векич.
Би и влегол ко нож у путер.
И да , легална е.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
374
Поени од реакции
1.196
Ви текнува ли на Ерзана пејачката каква млада убава пичкетина беше ,имате ли социјални мрежи како може да ја најдам да видам што риба е.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.329
Поени од реакции
2.180
Ви текнува ли на Ерзана пејачката каква млада убава пичкетина беше ,имате ли социјални мрежи како може да ја најдам да видам што риба е.
Ехее касно палиш,Ерзана уште крај на 90ти се омажи и замина за УСА, а маж и не и дозволи да продолжи да пее, затоа и не снимаше веќе песни, да штета стварно голем талент беше и преубава музика има, бар тоа малце шо го сними.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
374
Поени од реакции
1.196
Ехее касно палиш,Ерзана уште крај на 90ти се омажи и замина за УСА, а маж и не и дозволи да продолжи да пее, затоа и не снимаше веќе песни, да штета стварно голем талент беше и преубава музика има, бар тоа малце шо го сними.
Другарке фала за инфо,девојката беше огин згодна и многу убава.Како мал го утепував од дркање на неа ,се надевам некој ќе пушти линк од инста да ја видиме сега како изгледа.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.329
Поени од реакции
2.180
Другарке фала за инфо,девојката беше огин згодна и многу убава.Како мал го утепував од дркање на неа ,се надевам некој ќе пушти линк од инста да ја видиме сега како изгледа.
Колку што знам Ерзана и е уметничко име иначе е ромска националност, ај и мене ме интересира некој ако знае и инста и фб профил да ја видиме сега кај е шо е.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
374
Поени од реакции
1.196
Колку што знам Ерзана и е уметничко име иначе е ромска националност, ај и мене ме интересира некој ако знае и инста и фб профил да ја видиме сега кај е шо е.
Ја најдов падната е ,годините си го прават своето,ама би и го ставил меѓу нозе во секој случај.Блиска пријателка е со мојава Ера како сто гледам по сликиве,така да отпаѓа од комбинација.
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.295
Колку што знам Ерзана и е уметничко име иначе е ромска националност, ај и мене ме интересира некој ако знае и инста и фб профил да ја видиме сега кај е шо е.
Албанка е! И Ерзана се вика!
Боже какви глупости човек нема да прочита..
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.014
Поени од реакции
55.322
Хрватица , изгледа идната Векич.
По убавина, не верувам дека некогаш би и се доближила на Дона. У тениски успеси искрен да бидам поима неам, пошто женски тенис глеам само ради добри пичиња а Дона е топ 3 у историја. :love:
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.329
Поени од реакции
2.180
Албанка е! И Ерзана се вика!
Боже какви глупости човек нема да прочита..
Не знам зш ми го избришаа претходниов пост, ама пак ќе се повторам, можеше тоа да го кажеш малце покултурно. Ја не сум била комшика со ерзана па да знам дали е ромка или албанка.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
211
Поени од реакции
173
Ерзана е секако албанка тоа сите го знаевме и сама кажа во интервју па и презимето бериша има косовско потекло али ја не би водела љубов со беа :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom