Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.479
Поени од реакции
16.102
Па темава не е дај шта даш? Треба да е сосема перфектна. Ко Естер Експозито, на пример. :P
Aj па и ти за жена нема да ја земе, а и што до толку ако личи на машко...може кеса да и стави ако му се гади.
 
Член од
16 јануари 2021
Мислења
377
Поени од реакции
1.104
Па темава не е дај шта даш? Треба да е сосема перфектна. Ко Естер Експозито, на пример. :P
Темата е со Кој од познатите фаци би сакале да имате секс, а не дали е перфектна
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.341
Поени од реакции
7.453
Глистана Спанџарска со пиеше по литар сперма на ден ја омажиле во Грција
Дали нејзиниот брак ќе трае подолго од бракот на Емилија Розман? Прашувам за другарче.
Патем додека сме на темата, за оние кои не ја познавате Розмантична, еве сличе/две подоле ;)
Rozman 1.jpg
Rozman 2.jpg
Rozman 3.jpg
Rozman 4.jpg
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.589
Поени од реакции
81.186
Нека зачкрипи малце да ја снема по медиуми (кој сигурно сама ги плаќа да ја форсират од парите од дупење), рецка да не и мават ќе видиш како сама ќе си пријави клипчиња.
Викаш, до толку е отидена?
Автоматски споено мислење:

Едит: па и јас какво прашање поставив :facepalm: ништо не треба да ме изненадува од Спенџарска
 
Член од
15 март 2013
Мислења
955
Поени од реакции
620
Од македонкиве Елена Ристеска би ја плеснал. Посветува внимание некако на себе и тоа ми се допаѓа, иако некако ми немала сексапил. Некако како да нема женствено во неа, но ми се допаѓа тоа што се труди многу да изгледа супер.

Од странскиве, Шарлиз Терон ја видов пред некоја страна овде, па ми падна на памет.
Од соседството Бресквица ми е добра и би немал ништо против за некоја партија :)
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.246
Поени од реакции
22.442
Темава е да ставате слики, не да обесувате со дискусии.
На сред дркање на темава не е лошо после чинот да се образложи која на сликиве какви чуства буди кај кој член или членка.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.941
Поени од реакции
35.368
Оваа 3 деца роди и уште е пичкиште ипол бре, цела е путка. Првите дркови у животот ми беа на неа, стотици тонови сперма се има пролиено на неа на глобално ниво.

Путко убава.:backa:

FB_IMG_1679409231909.jpg

FB_IMG_1679409235172.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom