Со затворени или отворени очи?

Додека се лапате со партнерот вашите очи се ... ?


  • Вкупно гласачи
    495

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
zafrknata напиша:
јас мислам дека нема ништо посекси од тоа да гледаш како некои се лапаат и девојката бакнувајќи се со поглед му се пушта на друг
А тоа е секси бидејќи...?:toe:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Скулгрл напиша:
А тоа е секси бидејќи...?:toe:
:helou: Па ајде да речиме дека некоја слика не може да биде опишана ни со 1000 зборови, мислам дека ако некогаш се најдеш во таква перспектива ке видиш зошто е толку секси.:salut:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
поубав е филингот, браче, со затворени! флешови ме пукаат, абе ти незнаш, и ми доаѓа џандар со пендрек, насиље брат... него по грешка гласаф со отворени /me :uvo:
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
kir4e напиша:
Hehehe .... Maski kako Maski ... Sekogas levoto oko od desnata Strana zabeguva nekade na dugo mesto :baeh: .
ej pa ne bi rekla sea samo maskite ima i zenski koi se od vakov tip :baeh: :):):):)

nego jas si mislev za Insane:pos2:
 

Kir4e

OdPrilep Ebago
Член од
1 февруари 2007
Мислења
269
Поени од реакции
5
IVA_SKORPIJA напиша:
ej pa ne bi rekla sea samo maskite ima i zenski koi se od vakov tip :baeh: :):):):)

nego jas si mislev za Insane:pos2:
Hehehe mozi i Dvajcata da si go pravat istoto :D Da si gledaat nastrana duri si se bacuvaat ........ Takvite si se najduvaat :pos2:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Abe ja obicno so zatvoreni.. Ali znam na momenat i da zabegam.. Mi se desilo i da zirnam na strana sto ima.. :pos2: Pa so... I toa e a luge :vozbud:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
zafrknata напиша:
:helou: Па ајде да речиме дека некоја слика не може да биде опишана ни со 1000 зборови, мислам дека ако некогаш се најдеш во таква перспектива ке видиш зошто е толку секси.:salut:
Ама се гледа дека провоцираш нешто а...или му даваш лажна надеж на тој што го гледаш? :toe:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Zemzela напиша:
Ама се гледа дека провоцираш нешто а...или му даваш лажна надеж на тој што го гледаш? :toe:
:icon_bigg Не никако јас напишав АКО што не значи дека провоцирам:raz:али кога веќе се интересираш не мора да е лажна надеж но можно е :icon_bigg
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Едно е да ѕирнам понекогаш додека се бакнувам со партнерот,ама да шмекам некој додека го правам тоа...хм,па к*рвински ми делува.:toe:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
глупаво ми е со отворени-ми делува онака без чуства...секогаш сед бакнувам со затворени се задлабочувам и супер ми е...посебно со тој што си го сакаш...мх мх мх....
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
pa sigurno deka so zatvoreni oci...
pfff...ne cuvstvuvam nikakvo zadovolstvo koga se baknuvam so otvoreni oci ili koga pri baknuvanjeto na moment gi otvaram....
najdobro e so zatvoreni...FILINGOT e mn mn mn podobar....(se razbira, dokolku cuvstvuvate nesto kon parnterot :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom