Состанок со "јас"? :)

Состанок со себе?:)

  • Да, нормално!

    Гласови: 82 62,1%
  • Не, никако!

    Гласови: 20 15,2%
  • Незнам ...

    Гласови: 30 22,7%

  • Вкупно гласачи
    132
Член од
30 јули 2007
Мислења
62
Поени од реакции
0
Mozebi da ama za kratko vreme. Za podolgo nema da izdrzam, premnogu sum komplicirana pa ni samata sebesi nema da se sfatam :pos:
 

glufce

French Toast
Член од
15 јануари 2006
Мислења
827
Поени од реакции
8
Аха, баш би било интересно да се видам од друг аспект...
 

Ghost !!!

嚎噰匕勞媲噢卹綞听뻗
Член од
9 септември 2007
Мислења
344
Поени од реакции
0
Како Не Ќе Седам Во Кафуче Ќе Си Порачам Две Кафиња т.е. За Мене И За Дејт-от :)

Се Надевам Дека Ќе Биде Интересно...Ќе Владее Дискусија :kesa:
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Не беееее...Да беее..
Уствари не знам бе..Некогаш за глупости се нервирам, а мислам "Jaс"нема да можи да го поднеси то..Од друга страна зошто да не?
Интересен состанок Myself and I..Би имало доста теми за разговарање:):)
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Би. :pipi:
И нема шанси лошо да си поминам. Напротив, има шанси за нешта на кои инаку никогаш не би се осмелила. Интересно би било.:pipi:
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
Па според тоа што би сакал сега да имам некоја како мене, сигурно ке сакам и тогаш да имам дечко како јас :):smir:
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Кога ќе си се видам ќе се стаписам незнам дали ќе можам да си закажам состанок :podsmev:
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Нема шанси!! Состанокот сигурно ќе се претвори во расправија и докажување, ќе нема кој да попушти и ќе нема кој да слуша пошто и двајцата постојано ќе јадиме лајна.

А секс би имал со „јас“, па и сум имал интимни моменти да бидеме искрени. :pos2:
 
M

MIL

Гостин
Da radi toa sto se smetam za dostojna odgovorna i pametna osoba taka da bi prifanal da
 
M

marsovka

Гостин
:nesvest:
апсолутно не би ризикувала со себе
пасивно-агресивна како што сум(целата врска ќе биде еден голем обид личноста да го ставиме другиот под нозе ) и комбинирано со садо-мазо елементи ќе има натпис во весници двојка се занела во сексуалната игра и завршила на трансфузија ,мани тоа како што знам да избувнам не сакам да помислам две мене заедно да идат (трета светска војна ќе биде тоа)

се на се не
 

Македон91

Благородник
Член од
21 јануари 2009
Мислења
2.134
Поени од реакции
120
Интересна тема..Би прифатил состанок, мислам дека има што да разговараме (сите теми ќе ни се заеднички :smir:), би размениле некои искуства, би се насмеале, би кажале по некој виц, шега и сл. Се на се, мислам дека би било едно позитивно искуство за мене (и за "другиот јас").
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.529
Поени од реакции
33.723
Не. For crying out loud, би требало да ја убијам.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Апсолутно...




Не. Од проста причина ако нема некаква разлика во врската самата е доведена на пропаст. Полошо од монотонија нема во врската. Познавајќи се себеси, ќе ја знам и неа (во овој случај „јас“ во спротивниот пол (The woman with opposite sex :pos:)) а во квизот кога ги знаеш однапред одговорите, нема возбуда, дигање на ... адреналин. Така да...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom