Состанок со "јас"? :)

Состанок со себе?:)

  • Да, нормално!

    Гласови: 82 62,1%
  • Не, никако!

    Гласови: 20 15,2%
  • Незнам ...

    Гласови: 30 22,7%

  • Вкупно гласачи
    132

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Да можев да си влетам сама на себе во прегратки дур трчаме на плажа на зајдисонце, би го направила тоа.:)
Интересен момент, морам да признам. Добро, не мора да е трчање. Може и од вода со залет да си се гушнеш додека потскокнуваш кога бранчињата ќе ти ги допрат врвовите од прстињата на нозете. Знаеш, вода, свежичко, наежена кожа. Бап, како добар човек се затрчуваш да се стоплиш:shy:


Да, би отишла на состанок со „јас“. Би било пеколно, ама слатко црвено.
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Како што глеам сите си се нарциси на форумот - шала мала:) Е ај да почнам и јас:)

Епа на прв поглед ќе си речам (за мене) каде со оваа дигнатата, нишо не праиме, ама откако ќе видам дека и не баш така со сите ( што стално им се дешава на браќата и после ми кажуваат) - е тогаш ќе излезам со мене и ќе се фатиме ( ако не јадам корпа - јас машкото:pos2:) и среќно ќе си живееме... И ќе си речам јаооо, каква добра особа сум нашол и ако не ме откачи ќе бидам најсреќниот човек на планетата.


Крај на филмот:kesa:

п.с. Јас ова го сфатив као дека јас сум сосема друго машко и треба да излезам со женско - во случајот ЈАС вистинската:) Да да мислам го доловив случајооттт.
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Абе би било добро да се деси,ама не сум сигурен дека би стигнало до таму,би требало прво да си паднам во очи,а ако веќе се стигне до состанок,би си дал совет на себеси...Го фор ит:pos2:....
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Да, на почеток секако дека би се загреала за себеси и би излегла на состанок со себе. Само прашање на време е колку ќе издржам со себеси како што врската би се задлабочувала, а моите комплицирани особини полека би излегувале на површина. :pos:

Да имам две шанси да излезам со себеси, втората секако не би ја искористила. Еднаш да се изгорам е доволно. :pos:

Плус, што муабет би правела со себеси, на крајот на краиштата? Ќе имаме исти ставови, исти гледишта, ќе се сложуваме за се, јас ќе кажам нешто, јас ќе потврдам дека се слагам, и конверзацијата уште у старт ќе се умртви... :icon_lol:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Нема шанси... Физички ај можда и проаѓам ама карактерно... Не би се втурнала себеси во толку замарање...
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Би излегол со ’’ јас ’’ . многу страст ке преовладува , нагони а и карактерно би се согласувале :)
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Паа...Да!
Иако сум малце комлицирана личност и тешка за сфаќање понекогаш , сепак би прифатила состанок со "Jас". Ќе ги имаме истите желби, ќе знае он или ја што сакам, на што да обрне највеќе внимание и двајцата би се чувствувале најубаво зашто исто би размислувале...Но колку што е добро толку е и лошо:) Мислам дека не би успеала да трпам некоја особа како мене кога е изнервирана или кога не и е денот...ќе си имам проблеми, али како и да е би пробала да можев...:)
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Не сакам да звучам нарцисоидно, ама секако дека би излегла и тоа без размислување што се однесува до изгледот.
Ама како што и некој погоре напиша, по карактер сум доста тешка за разбирање, али јбг ако сакам да си бидам, ќе бидам па макар и со тежок карактер
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Дефинитивно дека би излегол со ЈАС хехехехехехехе(нарцис) сепак карактерно ќе бидеме луда комбинација никоаш не сретната до тогаш хеехехех и може нешто повеќе од DATE....
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
Па најверојатно не...тешка особа сум за трпење и треба човек многу да ме сака, а јас немам трпение за тоа и одма би избил конфликт со мене... Мици (доти4ната) љубави, не се љути молимте:smir:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Да, без размислување знам убаво ќе си поминам:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom