Состанок со "јас"? :)

Состанок со себе?:)

  • Да, нормално!

    Гласови: 82 62,1%
  • Не, никако!

    Гласови: 20 15,2%
  • Незнам ...

    Гласови: 30 22,7%

  • Вкупно гласачи
    132

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Абе ке се убијам од брзање, некоја друга да не ме земи... Ваков човек еднаш се раѓа :):):)
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Незнам, би размислил ама најверојатно Да би рекол.

Е сеа колку е тоа исправно неможам јас тоа да го одредам.
 
N

NeMiRnA

Гостин
Паааа да,ама коа ке помислам дека чудна сум некат,може да измалтретирам човек до максимум,да си оди дури и со модрици,ќе се замислам малце.Хахахаха сепак би се поканила на втор состанок,доживљај е да се искочи со трапав човек ко мене не за друго хахахахахахаха
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Ej ne be.. Ja ko zensko sum debil pa use so debil bi bila ko musko c c c Za grevoi. Dvajca kao mene u edno = MASAKAR..
Ustvari ja se sakam mn sebesi i bi prifatila ama pa sea.. Sepak sprotivnostite se privlekuvaat,ne mi e mn kejf so nekoj ist ko mene.. Dvajca idioti ne ide :pos2:
 

Шмизличка

Let the good things roll
Член од
11 мај 2007
Мислења
355
Поени од реакции
4
Даа сигурно..Ќе прифатам и тоа како...ќе ми биде лесно да ги најдам слабите точки на женското јас, лесно ќе попуштааат на се и двете јас па затоа и можа нема да се караат. Можда самобендисано ама многу ќе си се сакаме.:back:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Да можев да си влетам сама на себе во прегратки дур трчаме на плажа на зајдисонце, би го направила тоа.:)

Не би пропуштила прилика како мене.:coolpush:
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Трики прашање. Солидно за реклама или антиреклама-зависи. Во мојот случај-анти. Не сум будала да тргнам со комлицирана, неодлучна личност како себеси:) ќе барам нешто друго...
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Ова е некако ми звучни на психолошко прашање :D

Ако одговорот е Не, тогаш не се сакаш себеси :D
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
heh

Иако малку смешно не ја префрлајте темава од тука и не ја терајте на сеир.
Значи прашањето е, ако сте личност од спротивниот пол дали би прифатиле состанок (кој би резултирал со врска понатаму) со вас? Капирате нели?:icon_lol:
Е сега, ако не ви звучи нарцисоидно, може и да си кажете поради кои работи би го направиле или не тој чекор.:kajg:
--------------------

Ako mi plati dobro odma , ke mu dadam i do prva vecer , ne za drugo oti znam deka e najbolji jebo na svetot i shire :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom