Сонови, толкување на сонови

Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
влегување во зграда и качување по недефинирани скали и нон стоп вртење во тој круг , се обидов да се качам во лифт но не работеше , ????????:uvo:
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
секс со блиска другарка?
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Како некој тип што го знам ми вади пиштол и ме пука, и одма се дешава следен сон.
 

Gabu

Les Paul
Член од
26 април 2008
Мислења
75
Поени од реакции
7
Правење на операција на срце :nesvest:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Сонував како дома на ѕидот одеднаш ми се појавуваат пајаци, бубачки, змија имаше дури.
На претходниот дел од сонот не ми текнува, ама ова ми беше стварно непријатно. Некој да не знае што би можело да значи?
 
N

NeMiRnA

Гостин
Крејзи имаш непријатели кои сама си ги создаваш,не треба да го пикаш носот секаде,па макар и да сметаш дека имаш право,секогаш има и друга страна на нештата.Тоа ти значи сонот.А пошо е темава за вакво толкување на соновите тоа значи,а од другиот агол,апсолутно ништо,под некој мал стрес си со тенденција да помине во скоро време.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Вчера еден другар ми раскажуваше сонот шо го сонвал....излегол на тераса да пали цигара(во зграда живее)и на улица имало некоја женска цела во бело и влегла во зградата отспротива....излегла на балконот на ист спрат како овој и само му се насмевнала...влегла внатре извадила столче на балкун и од столот рипнала долу и овој викал по неа....нешто како шо прајш, оти рипаш.....а што е најчудно.....вечерта кога излегол.....женската негова била облечена исто како таа на сонот....ениуан да протолкува?:toe::toe:
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Како сум имал секс со 2 бивши соученички, како од едно место копам железни парички и сум ископал многу и кога ке станам неам ич:D, како пагам од згради и ништо не ми е, како летам, како има каснато змија,имам пла4ено во сон нз за шо,не ми текнува сега... А најинтересен ми бил кога дојде некое си типче да не ограбува, лудница беше:тепа4ки,клоежи и јас не знам что усте
 

ScaryGirl

Lurker
Член од
19 јуни 2008
Мислења
303
Поени од реакции
4
ЈАс си седам и доаѓаат двајца и ми викаат од негде треба да земат нешто(заборавив што, ама три работи беа)и сакаа да им помогнам да ги украдат.И ја отидов и ми викаат да ги грабнам тие работите и ја излезам, да им заѕвонам да мобилен и да активирам бомба и да ги дадам тие работите на некои луѓе.И таму они двајца и луѓето се тепат, јас ги грабнувам тие работите и излагам ама заборавив да им се јавам на мобилен пред да ја активирам бомбата, и ми текнува више кога експлодиа и јас трчам да ги дадам на тие што треба ама не ги наоѓам.
:pos2:
 
Член од
20 јуни 2008
Мислења
17
Поени од реакции
2
Јас имам два пати до сега сонувано како умирам. И беше мн реално! Го чувствував срцето како полека запира и како снемувам здив. И во тој момент мислев на момчето кое бескрајно го сакав и жалев што никогаш не успеав да бидам со него!!! И после исто како да паѓаш во несвест.:nesvest:
Се разбудив со солзи во очите и мнн бев благодарна што тоа беше само сон!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom