Слабите девојки веќе не се во мода

U

UniqueGirl

Гостин
Хехехе не мора мене да ме сфатите, туку без везе се отвараат вакви теми, кога ете пуста желба некои искомплексирани дебелите да станат привлечни.
Ја па иам дојам да ти патиш
за сочна цицка и тука ги лечиш комплексите... :(
 
Член од
8 мај 2010
Мислења
23
Поени од реакции
0
Ја па иам дојам да ти патиш
за сочна цицка и тука ги лечиш комплексите... :(
Никој на вас дебелите не ви е крив што изгледате како крави и плус корните од пот. Џаба ви се диети. И џаба тука ве лажат, како мевцето е привлечно тоа е грозно Господе Боже.
 
U

UniqueGirl

Гостин
Би те изрешетила јавно,
али доволно ми е шо си заробена у твојот
розе пудл спојлед никнејм,
бар на форум моеш да имаш
поштовање за тоа шо никад нема да моеш да го имаш
у животот. За рамно стомаче и добра задница..

--- надополнето ---

Никој на вас дебелите не ви е крив што изгледате како крави и плус корните од пот. Џаба ви се диети. И џаба тука ве лажат, како мевцето е привлечно тоа е грозно Господе Боже.
Викаш ?!
 
Член од
3 мај 2010
Мислења
163
Поени од реакции
17
Би те изрешетила јавно,
али доволно ми е шо си заробена у твојот
розе пудл спојлед никнејм,
бар на форум моеш да имаш
поштовање за тоа шо никад нема да моеш да го имаш
у животот. За рамно стомаче и добра задница..
Е па сега мислам дека е безвезе својот инат да го истураш на мене. Ако ти е мака што си дебела онда убиј се што да ти кажам. Ако никој не ти обрнува внимание на улица, не излегувај де. А своите трауми од детството каде сите те нарекувале дебелка лечи си ги на лекар...
 
Член од
8 мај 2010
Мислења
23
Поени од реакции
0
Би те изрешетила јавно,
али доволно ми е шо си заробена у твојот
розе пудл спојлед никнејм,
бар на форум моеш да имаш
поштовање за тоа шо никад нема да моеш да го имаш
у животот. За рамно стомаче и добра задница..

--- надополнето ---



Викаш ?!
Милсам дека треба да бидеш ептен глупава за да поверуваш дека дебелите се поубави од слабите. Тоа може тука некој да кажува што изгледа како изрод. Да си најде друштво
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Па и мислев првата да е маж ама не бев сигурна. Иначе втората не може да биде подобра од третата, кога не изгледа воопшто привлечно. Дури и грозно изгледа, можам да кажам. Додека пак третата има рамна линија, тоа е женско тело :smir::smir::smir:
Тебе женски или машки те интересираат?

Ако те интересираат мажи тогаш дефинитивно треба да знаеш нас какви ни се свиѓаат а не на тебе, ти нема да идеш со нив :smir:.

Третата е убава и стегната девојка ама ако треба да бирам ќе ја зеам втората пошто има прекрасни облини а има и кукови нешто што кај жена е многу битно за фигура.

Втората (според тебе неубавата :)) да се соблече ќе биде страва така да од машки вкус не се разбираш баш многу :smir:.
 
Член од
3 мај 2010
Мислења
163
Поени од реакции
17
Тебе женски или машки те интересираат?

Ако те интересираат мажи тогаш дефинитивно треба да знаеш нас какви ни се свиѓаат а не на тебе, ти нема да идеш со нив :smir:.

Третата е убава и стегната девојка ама ако треба да бирам ќе ја зеам втората пошто има прекрасни облини а има и кукови нешто што кај жена е многу битно за фигура.

Втората (според тебе неубавата :)) да се соблече ќе биде страва така да од машки вкус не се разбираш баш многу :smir:.
Ако на машките им се допаѓа жените да тежат 100 кила, онда сите да се здебелиме а ? Мене ми е важно да сум убава прво за себе, а не на секој начин да се трудам да им се допаднам на машките. Ако на сите женски им се допаѓа машките да ставаат пирс на пенисот, онда идете сите рушите се не знам што да ви кажам...
 
U

UniqueGirl

Гостин
Е па сега мислам дека е безвезе својот инат да го истураш на мене. Ако ти е мака што си дебела онда убиј се што да ти кажам. Ако никој не ти обрнува внимание на улица, не излегувај де. А своите трауми од детството каде сите те нарекувале дебелка лечи си ги на лекар...
Остај шо си тужна, па и глупа.
Кај си глупа па и ружна веројатно.
Ај шо си ружна,
па и ко грисина јеботе.
Ја ем убаа,
ем згодна,
ем паметна.
Трпи! Ха. :icon_lol:

*морам да идам у твој стил, превише си глупаа жимисе.
 
Член од
8 мај 2010
Мислења
23
Поени од реакции
0
Тебе женски или машки те интересираат?

Ако те интересираат мажи тогаш дефинитивно треба да знаеш нас какви ни се свиѓаат а не на тебе, ти нема да идеш со нив :smir:.

Третата е убава и стегната девојка ама ако треба да бирам ќе ја зеам втората пошто има прекрасни облини а има и кукови нешто што кај жена е многу битно за фигура.

Втората (според тебе неубавата :)) да се соблече ќе биде страва така да од машки вкус не се разбираш баш многу :smir:.
Да, куковите за женска се многу важни, но сепак биди искрен слабите поубаво изгледаат него дебелите.

--- надополнето ---

Остај шо си тужна, па и глупа.
Кај си глупа па и ружна веројатно.
Ај шо си ружна,
па и ко грисина јеботе.
Ја ем убаа,
ем згодна,
ем паметна.
Трпи! Ха. :icon_lol:

*морам да идам у твој стил, превише си глупаа жимисе.
На девојкава не и обрнувајте внимание, не и е лесно. Се познава дека е мала во години а уште и непожелна и дебела, смилувајте се.
 
Член од
8 мај 2010
Мислења
23
Поени од реакции
0
Остај шо си тужна, па и глупа.
Кај си глупа па и ружна веројатно.
Ај шо си ружна,
па и ко грисина јеботе.
Ја ем убаа,
ем згодна,
ем паметна.
Трпи! Ха. :icon_lol:

*морам да идам у твој стил, превише си глупаа жимисе.
Избриши си го постот, изгледаш патетично. Сфати дека не можат сите девојки да бидат убави, таков е светот што да правиме. Да беа сите исти ќе беше досадно. Погрдите на изглед можеби имаат некаков талент, за друго се надарени.
 
Член од
3 мај 2010
Мислења
163
Поени од реакции
17
Некоои постови залужуваат игнор лол, не паѓам на толку детско ниво. Ајде поздрав на сите се читаме...
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Уше ли не сфативте дека на нас мажите е најважно мислењето?

Бре идиоти. Мене гајле ми е ако си се сакаш слаба и со стомак рамен зашто мене ич не ми влијае ти шо сакаш кај себе. Премногу Дизни....
 
U

UniqueGirl

Гостин
Сфати дека не можат сите девојки да бидат убави, таков е светот што да правиме. Да беа сите исти ќе беше досадно..
Нити сите слаби, го сфаќаш сеа муабетот? :)
Ем цурава дужи јавна исприка на сите шо ги испоруга
2-3 страници уназад.
Чекам. :icon_lol:
А онда ја ви даам моја мишичеста фотосесија,
да виите шо е лепота. Yaw.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom