Слабите девојки веќе не се во мода

Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
Па глупаво е кога на форум, каде што единствено и имаат шанси за да се покажат, пуцаат директно на девојки на кои цел живот им завидуваат.
И да, изреволтирана сум. Мислам дека оваа тема е направена само за да се провоцираат другите, пошто гледам на многу им сметаше.
Од тој што го пишуеш се повеќе мислим дека слабите девојки се глупи
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Ако оваа не ви е секси, тогаш стварно ви подавам рака :uvo:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.824
Поени од реакции
18.503
Еј ајде имајте пријатен ден сите и не земајте многу на срце, сепак сме на форум :smir:
Ја па ѓупката слабо ме фалеше па и дадов отказ, морам сама да се фалам :smir::smir:
И што сега да не сакаш признание да ти издадеме за твоите високи критериуми за убавина? Секој си има право на свое мислење, али не е во ред да почнеш да ги вреѓаш другите и да ги нарекуваш глупи само затоа што не го делат твоето мислење.
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
Пополничките немаат убава фигура кога ќе облечат нешто. Едноставно изгледаат ко буренца, макар биле и стегнати. Каква е таа женска што нема рамен стомак ?
Има "пудинг" полнички, и полнички со оформено атлетско тело, и плус рамен стомак :)
Јас не преферирам никоја.
:)
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
179
Поени од реакции
49
Ако оваа не ви е секси, тогаш стварно ви подавам рака :uvo:
Ќе ти речат ко шо рекоа на сликата шо јас ја објавив...Имала нозе како чачкалици и ќе се скршела :tapp:
Лима има совршено тело, какво секое женско би посакала.
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Ако оваа не ви е секси, тогаш стварно ви подавам рака :uvo:
Ќе ти речат ко шо рекоа на сликата шо јас ја објавив...Имала нозе како чачкалици и ќе се скршела :tapp:
Лима има совршено тело, какво секое женско би посакала.
Од тие претходните е каде каде подобра, има фигура као што треба, широки раменици, тесен струк, широки кукови и долги нозе, нема машко што ќе одбие таква женска макар била и слабичка :).

Е сеа за мој вкус со додатни неколку килца мускули и малку салце по цело тело (да не виси туку равномерно распределно) би била уште позгодна :).
 
Член од
3 мај 2010
Мислења
163
Поени од реакции
17
Нормално и мене дечкото да ми беше буре, ќе зборував наоколу како он е тотално секси и како јас баш такви сакам.
Иначе што да прават девојките со совршена снага, да се здебелат само за другите да не се чувствуваат лошо ? xD <333
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ооо девојко, не постои совршена става. Секој има по некој недостаток, вака или така. Фотошопираните слики не се важат. :wink:
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
179
Поени од реакции
49
Од тие претходните е каде каде подобра, има фигура као што треба, широки раменици, тесен струк, широки кукови и долги нозе, нема машко што ќе одбие таква женска макар била и слабичка :).

Е сеа за мој вкус со додатни неколку килца мускули и малку салце по цело тело (да не виси туку равномерно распределно) би била уште позгодна :).
Сеа за инат збориш :) Признај...
Иначе пропорциите им се тука некаде. Оптичка илузија братче. :)
п.с. ај кога ќе ја најдеш таа совршена дај ни сликичка да видиме :smir: Баш ме интересира како ја замислуваш.
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
п.с. ај кога ќе ја најдеш таа совршена дај ни сликичка да видиме :smir: Баш ме интересира како ја замислуваш.
Строго плава со витка става :icon_mrgr:
Шала на страна,ке ја цитирам Crazy_in_love секој има по некој недостаток...Не постои совршенство.
 
Член од
3 мај 2010
Мислења
163
Поени од реакции
17
Ооо девојко, не постои совршена става. Секој има по некој недостаток, вака или така. Фотошопираните слики не се важат. :wink:
Е па сега ако е некој преполн со мани не значи тоа и другите дека се. Па да си се тешиме тука.
Иначе како тоа нема совршена става ? Мора да има некој недостаток. Не се сложувам.

--- надополнето ---

Најди една грешка во телото на Адриана Лима.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom