Слабите девојки веќе не се во мода

Член од
16 август 2008
Мислења
26
Поени од реакции
1
jas mislam deka nema vrska opsto faktot deka slabite devojki se vo moda.. ima i debeli devojki koi se prekrasni.. naokolu gledam mnogu dieti za slabeenje, a bas me interesira dali ste slusnale da postoi nekoja dieta za zdebeluvanje..?
 
Член од
2 јули 2008
Мислења
109
Поени од реакции
1
Vistina e deka sakaat zeni so podobri oblini...Bar toa go sakaat maskite vo moete drustvo ,a i mojot decko:vozbud:
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.983
Поени од реакции
12.543
Мислам дека требит да ги остајме машкиве да се искажет на ова тема,тие најубо знает дали сакет слаби девојки,или девојки со облини....

пс. јас мислам дека е до вкусот на мажот, не до трендот, ај сите имет слаба девојка, и јас ке имам!?
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
јас сум 170 и тежам 56... неам големи гради :toe: али затоа газот и нозете ми се како ријана... и сакам уште 2-3 кг да скинам за да бидам како Џесика Aлба :):pipi:
 

Attachments

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Кој сака анорексични манекенки???

Сите машки мислам дека повеќе би почитувале облини отколку коски :)
 
Член од
13 јуни 2007
Мислења
206
Поени од реакции
15
слаба бе.. како не.. дебели...тоа дека не било во мода е изговор на некоја крава зошто не ослабит и не вежбат... слабо си е слабо.. се грозам од дебели!!! еве ви машко видување
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
јас сум 170 и тежам 56... неам големи гради :toe: али затоа газот и нозете ми се како ријана... и сакам уште 2-3 кг да скинам за да бидам како Џесика Aлба :):pipi:
Јас 178 висина и 62 килажа!
Ни јас немам преголеми гради него како на Ева Лонгорија ми се, а пак газот ау како на Бијонсе ми е. За нозете Синди Крафорд не ми е рамна!
Е сега сакам да скинам некое килце и да личам на Алесандра Амбросио ... па кај и да е ќе биде :)


:tapp: :tapp: :tapp:
 
Член од
13 јуни 2007
Мислења
206
Поени од реакции
15
~BlueBerry~...
само теретана маче... верви ми... НАЈЈАКИТЕ женски шо ги знам се од теретана.. правилен тренинг.. ЦЕЛОСЕН не само нозе и стомачни.. и топ ќе си.. :smir:
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.770
Поени од реакции
5.508
само теретана маче... верви ми... НАЈЈАКИТЕ женски шо ги знам се од теретана.. правилен тренинг.. ЦЕЛОСЕН не само нозе и стомачни.. и топ ќе си.. :smir:
Стево се врати ли и ти конечно :je: :je: :pos: :pos:
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Јас ко ќе пружам рака сакам да фатам "месо"......не сало или пак коски навлечени на кожа.
 
Член од
13 јуни 2007
Мислења
206
Поени од реакции
15
vone.. на то мислев и јас.. во превод како што напоменав погоре.. сакам женски шо одет во теретана!!!!... риспект за постов..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom