Ситница што ме нервира

J

joli1

Гостин
кога ќе израчунам колку ми е сатница.

не ви советувам истото да го направите освен ако имате екстремно добро платена работа.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Newfags што не знаат дека и покрај тоа што форумот може да даде порака дека настанала грешка или да врти откако ќе постираш, сепак се постира.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Newfags што не знаат дека и покрај тоа што форумот може да даде порака дека настанала грешка или да врти откако ќе постираш, сепак се постира.
јас сум newfag...
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.413
Поени од реакции
5.063
Ме нервира кога ќе погледнам во пепељарата и ќе сфатам колку многу сум испушила во последниот саат :D
 
D

dARK_ElementaL

Гостин
Тоа што не можеше Ердоган да почека уште една година. Барем да ја посетев јас па нека ја прави не Џамија, Америчка амбасада ако сака.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Луѓе што уште ја немаат поминато фазата да не се напнат кога ставаш реакција на пост.
Кога му ставив хаха на пост на @Vladimir1984 во кој веројатно беше некоја сочна пцовка кон @Ron Burgundy после неколку саати ете го бургунди со некој пост со прашање поврзано со мене во зајадлива форма.
@CoolIris се потрудила напишала полу асален пост демек да помогне на оној со алкохоличарката мајка, и стаам хаха, within an hour приватна порака „зошто си таков“
@Ali Pasha си го трола поштено @shutrak пошо не знае македонски, стаам хаха на постот, within an hour @shutrak „случајно“ ме тагнува и му укажува на некој да не паѓал на мое ниво
Аман луѓе, аман! Зошто побогу толку се потресувате на реакции?
Ај постови кога се, дискутираме со зборови, тоа океј е, напнувајте се. Ама до толку да ве погаѓаат реакции и уште да не ви е помината фазата (еве и ја признавам бев еднаш у таква фаза), треба да поработите на случајот.
Сеа ќе дојдат и ќе пуштат некој ад хоминем... *yawns
 
C

CoolIris

Гостин
Луѓе што уште ја немаат поминато фазата да не се напнат кога ставаш реакција на пост.
Кога му ставив хаха на пост на @Vladimir1984 во кој веројатно беше некоја сочна пцовка кон @Ron Burgundy после неколку саати ете го бургунди со некој пост со прашање поврзано со мене во зајадлива форма.
@CoolIris се потрудила напишала полу асален пост демек да помогне на оној со алкохоличарката мајка, и стаам хаха, within an hour приватна порака „зошто си таков“
@Ali Pasha си го трола поштено @shutrak пошо не знае македонски, стаам хаха на постот, within an hour @shutrak „случајно“ ме тагнува и му укажува на некој да не паѓал на мое ниво
Аман луѓе, аман! Зошто побогу толку се потресувате на реакции?
Ај постови кога се, дискутираме со зборови, тоа океј е, напнувајте се. Ама до толку да ве погаѓаат реакции и уште да не ви е помината фазата (еве и ја признавам бев еднаш у таква фаза), треба да поработите на случајот.
Сеа ќе дојдат и ќе пуштат некој ад хоминем... *yawns
Ако ти имаш речник за дискусија, ќе дискутираш. Ако ти имаш аргументи, ќе дискутираш. Ако ти сакаш да дискутираш, нема да се занимаваш со вакви површни нешта "ситници" кои те нервираат.

Ти си само квазисаркастично ироничен и ништо повеќе. Спушти се малку на земја и барем имај осет каде реагираш и на што реагираш.

Поздрав.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Мене ме нервира, кога и јас ќе изразам реакција на некоја реакција на некој член, а тој некој член пак го нервираат членови кои ставаат и реагираат на такви реакции, не ме тагнува и мене.
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.644
Поени од реакции
38.834
Луѓе што уште ја немаат поминато фазата да не се напнат кога ставаш реакција на пост.
Кога му ставив хаха на пост на @Vladimir1984 во кој веројатно беше некоја сочна пцовка кон @Ron Burgundy после неколку саати ете го бургунди со некој пост со прашање поврзано со мене во зајадлива форма.
@CoolIris се потрудила напишала полу асален пост демек да помогне на оној со алкохоличарката мајка, и стаам хаха, within an hour приватна порака „зошто си таков“
@Ali Pasha си го трола поштено @shutrak пошо не знае македонски, стаам хаха на постот, within an hour @shutrak „случајно“ ме тагнува и му укажува на некој да не паѓал на мое ниво
Аман луѓе, аман! Зошто побогу толку се потресувате на реакции?
Ај постови кога се, дискутираме со зборови, тоа океј е, напнувајте се. Ама до толку да ве погаѓаат реакции и уште да не ви е помината фазата (еве и ја признавам бев еднаш у таква фаза), треба да поработите на случајот.
Сеа ќе дојдат и ќе пуштат некој ад хоминем... *yawns
А ти од што ги ставаш реакциите освен од пакост и неизживеаност? Форумот и форумџиите ти се некаков психолошки експеримент, па ти да се иживуваш врз нив. Едно хаха да им ставаш, пример ако пишал некој дека му умрело кучето ти хаха му ставаш? Тоа те прави нечовечен, ако се водиме според потписот твој и ако ти си таа промена у светот тешко на нас луѓето.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
А ти од што ги ставаш реакциите освен од пакост и неизживеаност? Форумот и форумџиите ти се некаков психолошки експеримент, па ти да се иживуваш врз нив. Едно хаха да им ставаш, пример ако пишал некој дека му умрело кучето ти хаха му ставаш? Тоа те прави нечовечен, ако се водиме според потписот твој и ако ти си таа промена у светот тешко на нас луѓето.
Бреееј до таму ли се отиде да реакции на пост вршат психолошко изживување врз луѓе?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom