Сите жени се исти?

Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.621
Поени од реакции
7.248
Сакаш да е..ш ама не знаеш да им влезеш... Отприлика така ќе ти дојде. Не е се така црно и бело ко што си замислуваш. Токму затоа не се сите жени исти... Како што ни сите мажи не се исти... Да освоиш жена ти треба дисциплина,стратегија,време и молим те сконцентрирај се добро...
Za da osvoish zhena ti trebaat jajca i toa shto pogolemi.
Zhenite prvo go gledaat gazot pa odnapre gi merat mazhite, pa tek posle vo glavata. A muabeti ic ne ti vredat, kaj niv sekao e promaja.
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.303
Поентата е дека "The longer they talk or write the better you look" ...ако тоа не го разбереш ќе бидеш цело време во лер и ќе пушташ "изолир траки" на тема "Денов звучи како"...
Зурла, а дали е ова цитат од книгата “Постани другарче-педерче во три чекора”?
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.724
Поени од реакции
21.052
Всушност преку сарказам некој сака да го исмејува природниот процес на заведување токму онака како што треба да изгледа баш како на твојот скриншот. Поентата е дека "The longer they talk or write the better you look" ...ако тоа не го разбереш ќе бидеш цело време во лер и ќе пушташ "изолир траки" на тема "Денов звучи како"...
Зуки што те мучи бе? :vozbud:
Не ми одговори колко годинке имаш.Мислу ја знам дека си осм'десту,ама да виду ти дали знаеш да израчунаш.
Што те погоди слика?
Пронајде ли се, ти ли си тј сс дугачку косу и дугачак муабет?
Можу да те замислу тебе на дејт...
Абе види сеа ја и ти треба да преминеме во друга фаза, а таа е... види,земјата не е таква каква што мислиш,нас не лажат,ама ја тебе бејби никогаш нема да те лажам...

Иначе мора да слушам излолир траке, за да не ми га испереф мозак како тебе.

НЕ е сарказам,НЕ е заведување,него е обичан фоун муабет измеѓу мушко и женско,или у превод монолог на женско.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.153
Поени од реакции
25.149
И ти у конфекција работиш?
Не у Стоби брат печеме смоки. Он поточно у кнацеларија принта фактури а ја у кујната им ги симињам пакетите со шекер и кафе од горните полици.
Затоа ја од утре ќе им праам кафе на неговите колешки за да не се љутат.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
2.342
@Zlatikevichius во врска со:

,,Сериозно, вака тема не се отвора. Напишете убав вовед, нормален, барем неколку реченици за да објасните за што е темата, што треба да пишуваат луѓето и сл. „Не се“ можеш да пишеш во било која друга тема на форумов. Ова оди под клуч и во канта. Ако толку ве мрзи да срочите 3 реченици, дајте ми насоки мене, ќе ви отворам јас нова тема."

Јас мислам дека беше олигледно дека е шега, класично тролање за да се разбие монотонија. Ако пак толку тебе ти е тешко да препознаеш заебанција, дај ми насока мене, ќе те упатам во мистериите на хуманоидната социјална интетакција, освен ако не си робот, тогаш џабе прајме муабет. А ме мрзи да ти нафрлам комбинации од бројки и букви за да докажиш дека не си, а не ми е ни нешто од интерес.

Мислам ... боже сачувај.

Јас и очекував да се избриши темата а овој пак, зел мудрува ли мудрува хаха

Ајде сега избриши го постов, искурнази се малку пред женскиве, кои, патем, се сите исти :ROFLMAO:
Eeeee imashe potencijal i taa tema.....
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: 831
Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.391
Поени од реакции
3.433
 
Последно уредено:
Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.391
Поени од реакции
3.433
Едно е да се заебаваме, друго е да постираш глупости.
Оди порасни малце. :sramezliv: :sramezliv:
Извини бато, не знаев дека ќе ја пуштиш пред домашните. Ме потсети насловот на стихот. Требаше во спојлер со 18+ да ја ставам. :D
 

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.853
Поени од реакции
12.350
Eeeee imashe potencijal i taa tema.....
Иако беше тролинг, сепак, да. Може да се забележи, но, само под услов да си смешан меѓу народ, и да не си класичен Бот, опкружен во своите комфорни вируелни ѕидови, помеѓу кои ѕидови воскликнува од радост на виртуелни титули, еј, пази сега - ,,модератор" (Боже мили хаха), секако дека можи да се забележи простор за дискусија. Карактерот на ваквите теми ги тригернуваат базичните импулси, кои, меѓу другото, знаат да бидат и забавни. Ама јеби га, секој со својот блуз во душата.
 
Член од
5 март 2023
Мислења
431
Поени од реакции
1.745
Лесно е да збориш за емоции кога немаш естроген.
Tочно, немам естроген ама тоа што имаш естроген не е оправдување за варање на дечко со некој кој ти ги разбуричкал емоциите на поинаков начин од дечкото, пошто нели дечкото ти станал досаден. Типичен пример со кој се поистоветувате сите жени е филмот Титаник. Таа на 90 години раскажува за авантура на бродот Титаник со некој крадец - џепарош, а никако да го спомне сопругот со кој го поминала цел живот GEEio7TWIAAesHX.jpeg
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.805
Поени од реакции
20.151
Tочно, немам естроген ама тоа што имаш естроген не е оправдување за варање на дечко со некој кој ти ги разбуричкал емоциите на поинаков начин од дечкото, пошто нели дечкото ти станал досаден. Типичен пример со кој се поистоветувате сите жени е филмот Титаник. Таа на 90 години раскажува за авантура на бродот Титаник со некој крадец - џепарош, а никако да го спомне сопругот со кој го поминала цел животПрегледај го приврзокот 406092
Немам дечко јас, нит пак сум била на брод, така да оваа приказна на таа тебе што те изневерила да и ја пратиш.
 

Лаик

Фираун
Член од
4 август 2018
Мислења
1.491
Поени од реакции
3.227
Женаа ахх тоа проклето створение родено со пореметени емоции и вредности на кое не може да му се најде ни ред ни крај..Кое лајкува на интернет објави на типови за кои не осеќа ништо према нив а ги игнорира објавите на некого по кого и гори срцето..(давам пример као еден од стандардните/секојдневните/вообичаените во повеќето случаи) и со тоа прави три дополнителни проблеми-Го прави љубоморен момакот кој ја сака искрено и гледа што се дешава,го навлекува овој што му цело време лајкува постови да мисли дека му фрлила око..и ја ,,лаже" околината околу неа како е она таа на која и се срушил светот на глава а имала добра намера и е личност која на мравка не гази..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom