Сингл, повеќе години?

Член од
17 април 2013
Мислења
234
Поени од реакции
151
Тоа ми е работа Мартине, собирам пациенти за канцеларијава. Кога планираш да дојдеш на сеанса?
--- надополнето: 14 август 2013 во 16:11 ---

Епа ако ти е ова работата тогаш треба да си најдеш некоја поинтересна работа од оваа. Jaс само неколку месеци сум на форумов и веќе почна да ми здосадува, не би издржал да бидам толку долго тука како што си ти од 2007 :)
--- надополнето: 14 август 2013 во 16:44 ---
И јас ко Ливерпул, запечен.... :unsure:
I feel your pain bro :(
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ајде нека ти се здосади побргу, јас ќе ти помогнам во тоа, имам разбирање за такви ликови како тебе.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.269
Ајде нека ти се здосади побргу, јас ќе ти помогнам во тоа, имам разбирање за такви ликови како тебе.
Јас ако останам сингл дали ќе ми дозволиш да се привијам уз тебе (само дур не се снајдам)?
 
Член од
17 април 2013
Мислења
234
Поени од реакции
151
Ајде нека ти се здосади побргу, јас ќе ти помогнам во тоа, имам разбирање за такви ликови како тебе.
А ти сакаш јас побргу да си заминам? После ќе ви биде досадно без мене :D
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
584
Поени од реакции
247
ау, пред некој ден отворив тема за нумитизам(так некако се пишува :D) гледам сите пишуваат во коментари за мартин мартин и пракјат линк до темава
Отварам денеска темата од прееска ја читам можеби 1 саат да ја мзгам :D (секако прерипнав неколку страници очи ке ме заболат иначе)
Така си читам и си се смеам :D зошто не ја видов темава порано :mad::mad: т.е за време на дејството кога ве истрола сите и јас да сум учествувал во тоа
(го пишувам ова за да учествувам во една Kajgana History :icon_lol: )
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Ја сум сингЛ веќе 2,3 години.. а претходно имав дооооолга врска. Не се нашла некоја како што треба за да останам у врска..... јбг. А ако наредни 10 години немам женска или воопшто не праам ништо со никоја, доколку би ме стрефило таков малер ( што не верувам ) би се самоубил без размислување. :) А жени имало, има и секогаш ќе има!
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Некој си се пронајде у постот :icon_mrgr:
Па у таа половина од постот :) Иначе долга коса сум немал никад, а мозолчиња скоро и да немам од средно наваму.

Мислам дека луѓето имаат погрешна перцепција за тоа како изгледа човек од сто кила. :) А и не знам зашо гледаат со потсмев на тие што носат наочари.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.053
Поени од реакции
6.658
Па у таа половина од постот :) Иначе долга коса сум немал никад, а мозолчиња скоро и да немам од средно наваму.

Мислам дека луѓето имаат погрешна перцепција за тоа како изгледа човек од сто кила. :) А и не знам зашо гледаат со потсмев на тие што носат наочари.
и Ќелави, а кај се мајкл џордан,зинедин зидан,џејсон статхам,чичо гној...........
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
Да бе, имам и цвикери, 100кг , мозолчиња , долга коса и настрана ја носам понекогаш а и невин сум. Дота 4 лајф!
Гарант и чорапите ти се скинати на петата,и на палците напред
 

Kajgana Shop

На врв Bottom