Сингл, повеќе години?

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.402
Поени од реакции
6.022
Како е можно да ги најдвит темите кај шо е спомната? :icon_lol:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.895
Поени од реакции
84.266
Се ожени овој ?
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
ебал некоја бе, замисли
Јок.
Се трансформираше во три лика, значи Мартин1987 неебитис може да го најдете во ликот на Twin 1; и Exclusivux;. За скоро време очекувам да се појави и во уште два нови ника.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.794
Јок.
Се трансформираше во три лика, значи Мартин1987 неебитис може да го најдете во ликот на Twin 1; и Exclusivux;. За скоро време очекувам да се појави и во уште два нови ника.
И тоа на сите акаунти има 50+ постови :facepalm::facepalm:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
И тоа на сите акаунти има 50+ постови :facepalm::facepalm:
Го дели времето во денот на три дела. И пишува од сите исти глупости. На сите три лика пати од неебитис од 25-30 години е, собира стари пари од СФРЈ и продава јајца. Мислам дека треба да има тема за вакви ликови, кои навидум изгледаат ќе речеш за греови, а најголеми психопати може да испаднат. Ликови со пореметен социјален живот, језиво е.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.794
Го дели времето во денот на три дела. И пишува од сите исти глупости. На сите три лика пати од неебитис од 25-30 години е, собира стари пари од СФРЈ и продава јајца. Мислам дека треба да има тема за вакви ликови, кои навидум изгледаат ќе речеш за греови, а најголеми психопати може да испаднат. Ликови со пореметен социјален живот, језиво е.
Најубаво сите да ги знаат кои се тие и што се за да не испадне некоја рандом девојка од форумов некако да искочи со нив на кафе и да си напраи проблеми у животот.

На 26+ години неебитисот е опасна работа.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Најубаво сите да ги знаат кој се и што се за да не испадне некоја рандом девојка од форумов некако да искочи со нив на кафе и да си напраи проблеми у животот.

На 26+ години неебитисот е опасна работа.
И јас мислам така. Некако многу лесно овде можеш да видиш лица кои имаат навистина проблеми со себе. Иако навидум изгледа како заебанција, веќе по некое време сфаќаш дека има навистина проблем. Утре ќе излезе девојче некое наивно и ќе напраиме беља ќе неможе да се откачи.
Убаво е да се знае.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Eден добронамерен совет другарче, ако можи така да те наречам.

Се додека се однесуваш како досадно пубертетлиско дете кое лелека по работите кои ги посакува, наместо да се потруди со сите свои позитивни потенцијали цврсто да ги зграби, не барај успех, барај само некоја ебена случајност која е ретка и крсти се истата да се потрефи, во спротивно старо ергенче не ти бега.

Се додека водиш инаети, и плачиш, се лигавиш тука по форумот(со претпоставка истото во живо да го изведуваш и некаде надвор), женските ќе бегаат од тебе. А запрашај се зошто?
Затоа што не сакаат луѓе кои ќе им се лигушат, плачат кога нешто ќе посакаат, луѓе кои на гла ќе им се качуваат и покрај молбите да престанат, луѓе кои себично, тврдоглаво продолжуваат со однесувањето кое напнува, само затоа што им е полесно да се тркалаат ноншалантно, без да промислат, без да загризаат од самокритичноста.

Сакам женска, сакам женска :place: ова избриши си го. Не е ниту нежност, ниту чувствителност, ако мислиш некоја да се сопни на таа карта. Нежноста и чувствителноста ќе си ја покажиш понатаму, сакаш в кревет, сакаш на планина, кај ти душата милува. Созреј, искритикувај се, послушај совети што ти велат, не биди тврдоглав, исправи ги некои работи, постани повеќе самоуверен, сериозен спрема годините и пали. На овој свет за секој има по некоја и обратно. Пробај побарај, но без кукање и лелекање. Кога ќе ти речат кочи, кочи. Кога ќе ти речат намали, намали. Не се иссилувај со обратното оти создаваш негативен ефект кој те оддалечува од целта.
 

Hiryu

H+
Член од
5 мај 2013
Мислења
674
Поени од реакции
848
:facepalm::facepalm::facepalm:

До преска верував дека нема невини и машки и женски посебно над 20-21 година.

Сум бил во заблуда.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
До сеа не сум ја видел темава и викам дај да видим кој е тој фамозен Мартин и имав што да прочитам:pos::pos:.сеа не знам кој го лапна повеќе,вие што му делевте совети,или ја што ја прегледав скоро цела тема:tapp::pos::pos:.Ама мора де се призна дека трол ипол е:vozbud:.
 
Член од
17 април 2013
Мислења
234
Поени од реакции
151
Го дели времето во денот на три дела. И пишува од сите исти глупости. На сите три лика пати од неебитис од 25-30 години е, собира стари пари од СФРЈ и продава јајца. Мислам дека треба да има тема за вакви ликови, кои навидум изгледаат ќе речеш за греови, а најголеми психопати може да испаднат. Ликови со пореметен социјален живот, језиво е.
А ти имаш попаметна работа од тоа да се занимаваш со мене и со моите постови. Оди готви таму и глеј си ги децата наместо да се замараш со мене.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
А ти имаш попаметна работа од тоа да се занимаваш со мене и со моите постови. Оди готви таму и глеј си ги децата наместо да се замараш со мене.
Тоа ми е работа Мартине, собирам пациенти за канцеларијава. Кога планираш да дојдеш на сеанса?
--- надополнето: 14 август 2013 во 16:11 ---
Жити госпада кажви како ги наоѓаш дупливе. Ме интересират.
Истото го пишува од сите профили, буквално истото, конкретно за овој.

Иначе за другите се можат да сменат освен стилот на пишување, тој секогаш им останува ист.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom