Сервери (кој каде игра). Само за официјалните сервери

Scythe 7

Malak al-Maut
Член од
25 јуни 2011
Мислења
68
Поени од реакции
23
http://eu.battle.net/wow/en/character/skullcrusher/Dzoki/simple
играв alliance на skullcrusher...ама веке тапа e серверот xD

http://eu.battle.net/wow/en/character/frostmane/Methodya/simple
потоа за време на Cataclysm почнав на Frostmane,ама ми скисна alliance

http://eu.battle.net/wow/en/character/stormreaver/Eknan/simple
и еве сега на Stormreaver играм horde ако има некој нека пише,мада не ми се верува иначе серверот е пола фински пола останатите xD
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
Игра ли некој уште бре Кајганаџии ?

Јас сум на: Al akir / Lovestar- Horde
Holy pally ftw xD
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.286
Поени од реакции
314
Игра некој на Stormscale ? Ако игра некој нека пише ја имам 86ка хорда ..
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.286
Поени од реакции
314
800 е месечно преку картица.. ама за нас доаѓа поскапо ако се ставиш дека си од UK или слично помалце доаѓа, ја се заебав ..

А иначе за que многу ретко, а и да има пак за 10 минути максимум влагаш ..
 
Член од
28 јануари 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
darksorow- karakter -" skopje,warloctetin,marince,tetindruid itn...
sylvanas-westbalkans
auchindoun-karpos

real in: macedonija#2336
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
800 е месечно преку картица.. ама за нас доаѓа поскапо ако се ставиш дека си од UK или слично помалце доаѓа, ја се заебав ..

А иначе за que многу ретко, а и да има пак за 10 минути максимум влагаш ..
E може да се ставиш од UK а да плаќаш со картица од МКД ???
 
Член од
30 ноември 2011
Мислења
1.780
Поени од реакции
2.551
Има некој што шитка гејм тиме нека ми пише ПП
 

Kajgana Shop

На врв Bottom