Секс школо

S

sramezliviot blesavko

Гостин
Хехе па искрено за него никогаш не било проблем ни за пакење ни за било што кај мене има некаков проблем што никогаш не сум доживеала оргазам при секс. Малку срамота ама тоа е.
epa sea ako go elaboriras tvojot problem vprocem e i negov problem toa e tema za posirok naucen opfat xexe
 
Член од
19 февруари 2014
Мислења
64
Поени од реакции
20
o
Епа вака, јас сум ептен нова тука. Ме интересира што точно машките, вас ве пали освен подвезици, стриптиз? Нешто што посебно ве излудува?
poveke me pali koga rakata ja spustas dolu me zgrapcis i potoa me zadovoluvas oralno mmmmmm
 
Член од
2 септември 2014
Мислења
7
Поени од реакции
2
epa sea ako go elaboriras tvojot problem vprocem e i negov problem toa e tema za posirok naucen opfat xexe
Најинтересно е што не ми смета зошто по 6 пати и повеќе ми ја лиже и тогаш како да се изразам свршувам и многу ми е убаво :) инаку што не поднесувате и што ве отпалува ме интересира меѓудругото?
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Најинтересно е што не ми смета зошто по 6 пати и повеќе ми ја лиже и тогаш како да се изразам свршувам и многу ми е убаво :) инаку што не поднесувате и што ве отпалува ме интересира меѓудругото?
Кога ќе осетам го изгребе со заб додека го пуши,е тоа е нешто најлошо..:D
 
Член од
29 август 2014
Мислења
4
Поени од реакции
0
Imav decko 2 godini mi bese prv bla bla bla, e sea raskinavme, posle dolgo vreme ja imam drug decko 3 meseca nekade sme zaedno, e sea neznam posle kolku vreme bi bilo normalno da imame odnosi, ja sakam so nego da imam toa se no nekako me strav :/ mislenja...?
 

Indigo

баниран/а
Член од
8 септември 2012
Мислења
763
Поени од реакции
414
Imav decko 2 godini mi bese prv bla bla bla, e sea raskinavme, posle dolgo vreme ja imam drug decko 3 meseca nekade sme zaedno, e sea neznam posle kolku vreme bi bilo normalno da imame odnosi, ja sakam so nego da imam toa se no nekako me strav :/ mislenja...?
Go for it.[DOUBLEPOST=1410126290][/DOUBLEPOST]
Imav decko 2 godini mi bese prv bla bla bla, e sea raskinavme, posle dolgo vreme ja imam drug decko 3 meseca nekade sme zaedno, e sea neznam posle kolku vreme bi bilo normalno da imame odnosi, ja sakam so nego da imam toa se no nekako me strav :/ mislenja...?
Go for it.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Imav decko 2 godini mi bese prv bla bla bla, e sea raskinavme, posle dolgo vreme ja imam drug decko 3 meseca nekade sme zaedno, e sea neznam posle kolku vreme bi bilo normalno da imame odnosi, ja sakam so nego da imam toa se no nekako me strav :/ mislenja...?
Кога ти ќе се чувствуваш спремна. Тогаш е вистинското време. Спремна си? :)
 
П

Пепси_

Гостин
Кога ти ќе се чувствуваш спремна. Тогаш е вистинското време. Спремна си? :)
а како се спремате за секс жити се :icon_lol:

па и ова шо прашува.....ако имаш нагон и ти се сака бум не купувате стан или кола.
 
Член од
2 септември 2014
Мислења
7
Поени од реакции
2
а како се спремате за секс жити се :icon_lol:

па и ова шо прашува.....ако имаш нагон и ти се сака бум не купувате стан или кола.
Хахххаа ме насмеа[DOUBLEPOST=1410211099][/DOUBLEPOST]
Imav decko 2 godini mi bese prv bla bla bla, e sea raskinavme, posle dolgo vreme ja imam drug decko 3 meseca nekade sme zaedno, e sea neznam posle kolku vreme bi bilo normalno da imame odnosi, ja sakam so nego da imam toa se no nekako me strav :/ mislenja...?
Да ти кажам нормално е бидејќи втората врска се иде побрзо и поискусна си и побрзо се случуваат тие работи така да уживај си и опушти се според мене ако мислиш дека е време
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.409
Поени од реакции
109.073
а како се спремате за секс жити се :icon_lol:

па и ова шо прашува.....ако имаш нагон и ти се сака бум не купувате стан или кола.
Мисли на психички спремна, не на физички. Тоа треба да дојде само по себе, може да се случи за многу брзо време, а може и да потрае. Се зависи од партнерите...
 
П

Пепси_

Гостин
Мисли на психички спремна, не на физички. Тоа треба да дојде само по себе, може да се случи за многу брзо време, а може и да потрае. Се зависи од партнерите...
знам дека е психички не пасам трава. Тоа им е всадена психичка блокада од менталитетот посран....според мене таа личност уште нема свој став и е не зрела.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.409
Поени од реакции
109.073
знам дека е психички не пасам трава. Тоа им е всадена психичка блокада од менталитетот посран....според мене таа личност уште нема свој став и е не зрела.
:facepalm:
Еве јас сум машко па размислувам слично како девојчето. Не сите сакаат да се предадат на партнерот уште од одма, не знам дали можеш да го разбереш тоа. Да, има некои на кои и не им е толку битно, ама ете има и девојчиња кои сакаат да бидат сигурни со кого си имаат работа. Можеби прво сакаат да го запознаат партнерот подобро, па потоа да прејдат на следно ниво.
Не знам што има тука незрело и немање свој став, баш напротив си има свој став.

Тоа што гледаш многу филмови изглеа ти влијае лошо, пошо мислиш дека треба да ја ебеш секоја девојка уште на прво мување.
 
П

Пепси_

Гостин
:facepalm:
Еве јас сум машко па размислувам слично како девојчето. Не сите сакаат да се предадат на партнерот уште од одма, не знам дали можеш да го разбереш тоа. Да, има некои на кои и не им е толку битно, ама ете има и девојчиња кои сакаат да бидат сигурни со кого си имаат работа. Можеби прво сакаат да го запознаат партнерот подобро, па потоа да прејдат на следно ниво.
Не знам што има тука незрело и немање свој став, баш напротив си има свој став.

Тоа што гледаш многу филмови изглеа ти влијае лошо, пошо мислиш дека треба да ја ебеш секоја девојка уште на прво мување.

Задоволување со секс и размислување не оде заедно барем на 20+

Не купуваш куќа или кола.

Ама програмирани сте да мислите дека со тоа ДАВАТЕ нешто..... ете тука е проблемот.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
23 август 2010
Мислења
38.409
Поени од реакции
109.073
Задоволување со секс и размислување не се става у иста реченица не барем на 20+

Не купуваш куќа или кола.

Ама програмирани сте да мислите дека со тоа ДАВАТЕ нешто..... ете тука е проблемот.
Па можеби и тој и девојката сакаат да почнат нешто сериозно па не им е само до задоволување на потребата за секс. Ако ти е до тоа тогаш правац позади МТВ и ќе средиш работа.
 
Член од
8 јули 2014
Мислења
144
Поени од реакции
93
Задоволување со секс и размислување не се става у иста реченица не барем на 20+

Не купуваш куќа или кола.

Ама програмирани сте да мислите дека со тоа ДАВАТЕ нешто..... ете тука е проблемот.
Vidi brat do nekade si i ti vo pravo, no pogledni od drugata strana.
Nekoj pa ne se razmilsluva za kupuvanje stan ili kola, odi i kupuva i bash go boli kakva e. E taka ima lugje koi razmisluvaat za prviot seks so partnerot i lugje koi ne se zamaraat so toa.
Na krajot i dvata tipa na lugje uzivaat, ednite porano drugite podocna.
Smetam deka i dvajcata ste vo pravo...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom