Секс школо

Член од
29 јануари 2018
Мислења
6
Поени од реакции
0
zdravo, probav so devojka mi da imam seks no nemozev da go stavam i taa ispanici i ne sakase poveke , sho e rabotata dali e do poza ili....mu se ima li desavano na nekoj
 
Член од
22 јануари 2016
Мислења
124
Поени од реакции
61
@king2412 Сигурно си ги соблекол гаќите пред да имаш секс со девојкати ?
Ајде вака - провери нареден пат вториот ти дали е буден или не,ако не е треба да го разбудиш или таа тоа да го направи место тебе,кога ќе се расони ќе и дадеш на дамата да го запали за да дигне уње,кога ќе дигне уње (загрее) ќе стиснеш кај горенаведената кумплуг и нежно во прва ќе тргаш,предницата кога ќе влезе после ќе осетиш кога ќе бара втора,зависи каков мењач имаш,али со тек на време може да го направиш и секвенција тс без кумплуг ;)
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.719
Поени од реакции
1.475
zdravo, probav so devojka mi da imam seks no nemozev da go stavam i taa ispanici i ne sakase poveke , sho e rabotata dali e do poza ili....mu se ima li desavano na nekoj
Можеби недоволно била влажна вангината па несака да влезе мора да ја навлажниш троа поубаво.
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
25
Поени од реакции
11
zdravo, probav so devojka mi da imam seks no nemozev da go stavam i taa ispanici i ne sakase poveke , sho e rabotata dali e do poza ili....mu se ima li desavano na nekoj
Da. Mi se ima sluceno i na mene. Vo edna prilika bevme so edna zenska, ali bevme prv pat so nea. Alatot kamen napalen. Nikako da prodram vo nea. Lizi ne lizi, isto. Predigra so site nisani. I na kraj nisto ne napravivme. Drugata den razgovarame za toa sto se sluci. Taa mi vika, da ne pomislu da ne bev nevina. Jas i vikam deka znam deka ne e nevina i deka ne sme po prv pat da imame seks. Potoa taa mi kaza deka vo momentot koga sakav da prodram vo nea, taa pomislila na nekoi teski momenti od detstvoto koga roditelite ja maltretiralr(ne navlegov so prasanja sto se slucilo) i vo toj moment vaginalnite muskuli i se zgrcile i taka jas ne uspeav da prodram prviot pat. Potoa se bese vo red. Znaci problemot bil psihicki.
 
Член од
5 мај 2018
Мислења
2
Поени од реакции
0
pred nedela dena imav seks so devojka mi so ogled na toa deka e navina i imavme analen seks megjutoa pred da svrsam go izvadiv i i svrsiv na nogata ama mislam deka zafati sosem mal del i na vaginata. Vekje i docni 4 dena i panici dali e bremena ili ne, dali e mozno pri takv situacija da se zabremeni??(n)(n)(n)
 
Ф

Флеш

Гостин
pred nedela dena imav seks so devojka mi so ogled na toa deka e navina i imavme analen seks megjutoa pred da svrsam go izvadiv i i svrsiv na nogata ama mislam deka zafati sosem mal del i na vaginata. Vekje i docni 4 dena i panici dali e bremena ili ne, dali e mozno pri takv situacija da se zabremeni??(n)(n)(n)
Не бе,шо ти е,не може да зачне дете ако капнало на површина:);)Треба да има конекшн вагинално,со пенисот,да свршиш внатре,па да трчка дете.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
pred nedela dena imav seks so devojka mi so ogled na toa deka e navina i imavme analen seks megjutoa pred da svrsam go izvadiv i i svrsiv na nogata ama mislam deka zafati sosem mal del i na vaginata. Vekje i docni 4 dena i panici dali e bremena ili ne, dali e mozno pri takv situacija da se zabremeni??(n)(n)(n)
Да. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom