Секс школо

Член од
12 декември 2007
Мислења
4.724
Поени од реакции
9.759
Zdravo, jas sum mashko no me interesira edna rabota, devojkami e nevina, probavme no ne uspeavme poradi sto imase bolki, no jas mislam deka svrshiv malce na otvorot od vaginata... taa nema uste redovno menstruacija... dali bi imalo prostor za panika? Vi blagodaramn:)
1. Наместо да прашуваш по форум, можеш да тркнеш до аптека и да купиш тест за бременост па ќе ти каже госпожата колку линии покажува и дали има простор за паника или не. Вака од кај да знаеме ние колку си свршил, кај си свршил, дали стварно не е скинат хименот, дали е доволно...
2. Без кондом, без контрацепција? Машала, сакаш 2 во 1 ем да ја скинеш ем бремена да ја оставиш?

Од она што го напиша, ако стварно е така, 99% нема ништо ама зш да ти е на акл и да пишуваш по форуми кога за 5 минути се решаваат сите дилеми?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
1. Наместо да прашуваш по форум, можеш да тркнеш до аптека и да купиш тест за бременост па ќе ти каже госпожата колку линии покажува и дали има простор за паника или не. Вака од кај да знаеме ние колку си свршил, кај си свршил, дали стварно не е скинат хименот, дали е доволно...
2. Без кондом, без контрацепција? Машала, сакаш 2 во 1 ем да ја скинеш ем бремена да ја оставиш?

Од она што го напиша, ако стварно е така, 99% нема ништо ама зш да ти е на акл и да пишуваш по форуми кога за 5 минути се решаваат сите дилеми?
вакви не се ни да им помогнеш. Се рокаат а не се свесни се последиците.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.515
Поени од реакции
34.569
1. Наместо да прашуваш по форум, можеш да тркнеш до аптека и да купиш тест за бременост па ќе ти каже госпожата колку линии покажува и дали има простор за паника или не. Вака од кај да знаеме ние колку си свршил, кај си свршил, дали стварно не е скинат хименот, дали е доволно...
2. Без кондом, без контрацепција? Машала, сакаш 2 во 1 ем да ја скинеш ем бремена да ја оставиш?

Од она што го напиша, ако стварно е така, 99% нема ништо ама зш да ти е на акл и да пишуваш по форуми кога за 5 минути се решаваат сите дилеми?
Икономија тера, многу му се тие 150 денари, гледаш вчера многу му биле 35 денари за кондом.
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.940
Поени од реакции
9.889
Zdravo, jas sum mashko no me interesira edna rabota, devojkami e nevina, probavme no ne uspeavme poradi sto imase bolki, no jas mislam deka svrshiv malce na otvorot od vaginata... taa nema uste redovno menstruacija... dali bi imalo prostor za panika? Vi blagodaramn:)
Си доби добри одговори братче.
Да си тркнеш до лекар или тест за бременост, друго чаре нема. А преголема грешка е тоа што не си се подзамислил малку па да се опремиш со кондоми.
Ај ќе те свати човек ако ти е срам да купуваш кондоми, но тоа не е изговор после несакани последици да има. Остави срамот настрана и немој со такви глупости.
 
Член од
9 мај 2015
Мислења
224
Поени од реакции
83
Во последно време свршувам за пократко време,скоро накај 7-8 минути бушење,али мислам сепак дека е од степенот на напаленоста.Tips to last longer ?
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.253
Поени од реакции
2.237
Во последно време свршувам за пократко време,скоро накај 7-8 минути бушење,али мислам сепак дека е од степенот на напаленоста.Tips to last longer ?
Нема многу филозофија, 2 работи само има што можеш да направиш:
1. Измавај си го некое време пред да имаш однос
2. Мавни 2-3 ракии, штокче, водка што и да е (пс. од пиво може ќе ти се моча :P )

Имаа србите и изрека многу јака за што ги комбинира претходниве две точки, ама не ми текнува точно како беше, ако му текне на некој, баш би сакал и ја пак да ја слушнам.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Zdravo, jas sum mashko no me interesira edna rabota, devojkami e nevina, probavme no ne uspeavme poradi sto imase bolki, no jas mislam deka svrshiv malce na otvorot od vaginata... taa nema uste redovno menstruacija... dali bi imalo prostor za panika? Vi blagodaramn:)
Таа нема редовно циклус или воопшто нема? По колку години имате, 13?
 
B

Bafra

Гостин
:tapp:
Не признавај дека си 19 алоо, ти ќе проверуваш дали си труден во идризово :P

Во последно време свршувам за пократко време,скоро накај 7-8 минути бушење,али мислам сепак дека е од степенот на напаленоста.Tips to last longer ?
Пополека буши де :D
Неколку саати пред чинот не јади, ако имаш вратило, направи неколку серии и како што кажа диши подлабоко а не запален без воздух ;)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Се што не ти е јасно во врска со секс, имаш интернет, читај и едуцирај се.
Мене ми е јасно дека многу од женскиот пол не се замараат за заштита, бременост, болести и слично, ваљда и оваа твојава е таква па ти дозволила без кондом, но не значи дека и ти треба да си дудук за тоа.
 

Sikimco

Подобро ужасен крај, одколку ужаш без крај
Член од
25 јули 2011
Мислења
457
Поени од реакции
98
Дечки малку помош. Последните 2-3 пати кога имам со девојка ми свршувам многу брзо што порано ми се нема случувано. Редовно имаме и подолго сме во врска. Дали се работи за некој замор, напнатост или нешто друго ?
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.719
Поени од реакции
18.455
Дечки малку помош. Последните 2-3 пати кога имам со девојка ми свршувам многу брзо што порано ми се нема случувано. Редовно имаме и подолго сме во врска. Дали се работи за некој замор, напнатост или нешто друго ?
Депресија може да биде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom