Sikimco
Последна активност:
24 јуни 2019 во 09:10
Член од:
25 јули 2011
Мислења:
404
Допаѓања:
55
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Роденден:
јануари 29

Сподели преку:

Sikimco

ALL BAD THING MUST COME TO AN END!!, Машко

Последна активност:
24 јуни 2019 во 09:10
  1. AlternativeF
   AlternativeF
   1. Sikimco
    Sikimco
    фала :D не ја следам повеќе оваа тема и не сум видел
    25 октомври 2013
  2. The_Red1
   The_Red1
   Друже, како си задоволен од Мирото? :) Колку сакав да го зеам со понудата на вип што беше ама не го донесоа и не го донесоа....сеа глеам го има веќе...
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. The_Red1
    The_Red1
    Јас имам т-мобајл мув баланс и во карактеристиките се скоро исти ама ипак не се споредува сони со хуавеј :) Не знам сонито што батерија има, колку му трае, читав нешто слаби биле ама додека не видиш сам не можеш да веруваш :) Да дадат друга примамлива понуда одма го земам, не му се мислам ич :)
    23 октомври 2012
   3. Sikimco
    Sikimco
    Друг јас на мојот телефон го "измачувам" играм игри, фејзбуци, лав скор, гуглање, музика, камера телефонот е употребуван нон стоп и ми трае батеријата по 2-3 дена. Инаку на гсмарена мирото го пишува со 800mhz а јас кога му правев spec check ми покажа 1 GHz процесор a кое е точно нз :D
    23 октомври 2012
   4. The_Red1
    The_Red1
    ke ti namali baterijata ako go izmacuvas tolku...jas go imam od januari mojot i togas 3 dena mi drzese so net, fb, igri, kamera, svetlo i muzika. Data nonstop mi bese enabled-sto mn trrosi, sea malce poise go polnam den i pol skoro mi drzi ama pak non stop 3g net koristam :) ekranite im trosat da im se nevidi...
    23 октомври 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  јануари 29