Секс - колку пати?

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
da,sekako so nego,ama ima i nekoj drug sto go biva taka dobro:pipi::pipi::pipi::pipi:.

I:seks sekade i vo sekoe vreme koga e mozno,normalno:smir::smir:



steta,propustas,itoa mnogu:back:
Е јбг , кај мене тоа иде така .. мокра сезона , сушна сезона ..:pipi:
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Кога сум на почеток на врска, нели страст поголема, љубопитност, запознавање на партнерот - секс имам почесто (скоро секој ден)
Понатаму - два до три пати неделно ... зависи

Зависи, од еднаш до пет пати некад. Ретко седум осум ама и тоа се дешава. Дневно.
Гарфилд, тоа твоето не е нормално ... лажеш ...
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
1.705
Поени од реакции
75
Јас постев , ме поддржа и партнерката (т.е. таа беше иницијаторот) и сега сум под дејство на инерција. Таква мрза ме има фатено,што никако да го прекинам постот.
Кога бевме на почетокот на врската имавме секс секој ден, па потоа по 2-3 пати неделно...сега се почесто постиме. :pos2:
Сепак има многу фактори за тоа колку сте редовни во сексот. Јас ја обвинувам нашата работа и работните смени. Не сакам да верувам дека ни е здосадено еден од друг.
 
T

Tetro

Гостин
у последно време помалку, а некогаш имаше денови, така по 3-4 пати, до 7-8 највеќе.

сега фати една криза (светскана), и нема, сушна година. :placko:
 
Член од
25 август 2010
Мислења
179
Поени од реакции
23
Јас постев , ме поддржа и партнерката (т.е. таа беше иницијаторот) и сега сум под дејство на инерција. Таква мрза ме има фатено,што никако да го прекинам постот.
Кога бевме на почетокот на врската имавме секс секој ден, па потоа по 2-3 пати неделно...сега се почесто постиме. :pos2:
Сепак има многу фактори за тоа колку сте редовни во сексот. Јас ја обвинувам нашата работа и работните смени. Не сакам да верувам дека ни е здосадено еден од друг.
тоа треба спонтано бе не постови ау или дговори можда цурата ти се кова со некој друг будало што мислиш зашто сака да пости без навреда у секој случај ова е само мое мислење кое несакам да е точно а можно е и да не е точно тоа си е ваше ама некако чуден ми е маубетов
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
тоа треба спонтано бе не постови ау или дговори можда цурата ти се кова со некој друг будало што мислиш зашто сака да пости без навреда у секој случај ова е само мое мислење кое несакам да е точно а можно е и да не е точно тоа си е ваше ама некако чуден ми е маубетов
хахахаххахахаххахахаххахахаххахахаххахахаххахахаххахахаххахахаххахахаххахахаххахахах
да непукнеш ме изнасмеа до солзи.. по директен и искрен одговор немам прочитано на цел форум!!!
извинете за оф топик ама морав !!!
Горан Македон се надевам дека ова не е вистина.. искрено ти посакувам што повеќе секс понатака и... испитај а работава да не се покаже дека е точно ова шо го пишал хипнотикхопкил... а се надевам дека не е
 
V

Vollstandig

Гостин
Последниве два месеци 3 пати неделно
 
Член од
26 мај 2011
Мислења
33
Поени од реакции
4
sega reetko..epten

ama...vo edno predvreme (period od 9 godini ) sredno skolo...studiii.i slicni vreminja..akcija do besvest-moram da potenciram samo so edna devojka...taka znaese da me pogledne..govor telo..dvizenje...oko-oko..raka..itn...znaci pagase i po nekolku pati sex dnevno..i najdobriot sex bese utrinskiot..so osmeh na licu posle ceeeeeeeel den

--- надополнето ---

Јас постев , ме поддржа и партнерката (т.е. таа беше иницијаторот) и сега сум под дејство на инерција. Таква мрза ме има фатено,што никако да го прекинам постот.
Кога бевме на почетокот на врската имавме секс секој ден, па потоа по 2-3 пати неделно...сега се почесто постиме. :pos2:
Сепак има многу фактори за тоа колку сте редовни во сексот. Јас ја обвинувам нашата работа и работните смени. Не сакам да верувам дека ни е здосадено еден од друг.
izvini kolku god. imas 22???
 
S

Shellshock nam67

Гостин
од лани лето постам не сум налетал на некоја убава девојка инаку порано по 2 пати во денот нема ништо поубаво од секој ден да имаш секс :vozbud:
 

bluu

Доктор по општесвени науки
Член од
22 февруари 2007
Мислења
213
Поени од реакции
4
6-7 pati nedelno :) sekoj den :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom