Секс - колку пати?

Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Па вие сите одма сте се запнале за девојчето колку си прави толку тоа е.
Иначе зависи некогаш суша некогаш потоп - периоди
Да,кажи им[DOUBLEPOST=1488221761][/DOUBLEPOST]
Не е битно колку пати и се сака, битно е што направи печатна грешка никако не смееше да пиши со “еден“.
А ти па од кај знаеш дека лажа?? Е не лажам
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Abe kaj se moderatorite da banirat? Nekoj alebak se zakanuva na drug clen deka ke mu go razotkrie identiteto oni spijat! :lut:
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.039
Поени од реакции
12.463
Abe kaj se moderatorite da banirat? Nekoj alebak se zakanuva na drug clen deka ke mu go razotkrie identiteto oni spijat! :lut:
Многу ти се ебе или да?
И зошто одма со навреди?
Или кај вас во село така е адетот?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.516
Поени од реакции
34.574
@Incule ај што пишуваш од едниот акаунт, ама со овој @bijons стаж собра деновиве, ме мрзи да барам кој дру акаунт е твој, сигурно има и трет, четврт, петти ................

@Govinda, @EDCer, @4NHK0 и кој знае уште колку други акаунти, пак ист човек, за тие гнасните слики што ги праќаше по пораки на членови тука со 4NHK0 и психијатриска болница не верувам дека може да ти помогне, али искрено не разбирам колку може да е некој луд за да седи по цел ден тука, да прави акаунти, да се замара со луѓе и да прави такви глупости, не е потребен бан за вакви луѓе доволно сте оштетени од раѓање.
 

Toma

Корона стронг
Член од
22 април 2014
Мислења
4.061
Поени од реакции
3.202
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
@Incule ај што пишуваш од едниот акаунт, ама со овој @bijons стаж собра деновиве, ме мрзи да барам кој дру акаунт е твој, сигурно има и трет, четврт, петти ................

@Govinda, @EDCer, @4NHK0 и кој знае уште колку други акаунти, пак ист човек, за тие гнасните слики што ги праќаше по пораки на членови тука со 4NHK0 и психијатриска болница не верувам дека може да ти помогне, али искрено не разбирам колку може да е некој луд за да седи по цел ден тука, да прави акаунти, да се замара со луѓе и да прави такви глупости, не е потребен бан за вакви луѓе доволно сте оштетени од раѓање.
Немам друг акаунт[DOUBLEPOST=1488273656][/DOUBLEPOST]
Нњкој работи едноставно се невозможни!


Брат и да не е некој мафијаш, а?
Возможно е 5
 

Toma

Корона стронг
Член од
22 април 2014
Мислења
4.061
Поени од реакции
3.202
Возможно е колку дена по ред, ти си пишала 4-5 пати секој ден, на прашањето со колку, си пишала со еден.

Машина да е нема да може да издржи толку, остај тие детските муабети како имале 10 пати 10 дена по ред.

Да возможно е 1 ден, 2 дена, 3 можеби....... тоа е многу арно не е најарно;)
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Возможно е колку дена по ред, ти си пишала 4-5 пати секој ден, на прашањето со колку, си пишала со еден.

Машина да е нема да може да издржи толку, остај тие детските муабети како имале 10 пати 10 дена по ред.

Да возможно е 1 ден, 2 дена, 3 можеби....... тоа е многу арно не е најарно;)
Еп ја викам дека е возможно и имам по толку,не секој ден, ти викаш дека не е,крај на муабетот
 

Toma

Корона стронг
Член од
22 април 2014
Мислења
4.061
Поени од реакции
3.202
Еп ја викам дека е возможно и имам по толку,не секој ден, ти викаш дека не е,крај на муабетот
ОК ти поверувавме...

п.с.да го чуваш момакот како очите во главата!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom