Секс кога некој во домот умрел неодамна?

Член од
4 јуни 2017
Мислења
8
Поени од реакции
2
Здраво. Имам 2_ год. и живеам со моите родители во стан. Инаку, да кажам најпрвин дека јас многу лесен сон имам (и најмала звучна ситница ме буди). Имено, се работи за моите родители. Пред неполни 2 месеца почина дедо ми (во ред, човекот веќе беше во длабока старост, но сепак беше многу стабилна личност и до крај свесен и со здрав разум). Инакуи моите родители се тотално себични личности кои освен себеси и нивните потреби ништо друго околу нив не гледаат.
Дали е нормално по само 2 дена од кога од домот неповратно некој си заминал, по 2 дена ти да се сексаш и тоа поприлично гласно и што се вели некој уште главата на перница не ја ставил, а не па да заспие. Плус, и ТВ уклучен на поприлично гласно, со цел демек да се затскрие нешто (а, во стварност се е толку провидно што е работата со гласниот тон на ТВ приемникот) кој е пуштен само колку демек да затскрие некои звуци.
Инаку, моите родители за многу работи дебело ме зафркнале и во нив немам доверба никаква скоро 8 години уназад.
И да, ближат 50 години што значи дека не се тинејџери на кои им вријат хормоните. Поради ова уште повеќе ги замразив.
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Друже извини вака ама ако ти сметаат родителите што не заминеш... Мислам не е фер да се измачуваш себе си 8 години и да ги трпиш...
ААААА чек ти плаќаат факултет, ти даваат за јадење и друго пошто нели не заработуваш самиот... е па чути таму и трај... крај краева доведи ја девојката дома и имај и ти секс со неа така гласно па да видиме дал нив ќе им смета истото тоа што тебе ти смета...

Кога некој почине некои викаат „бог да го прости“ а некои други викаат „бидете вие здрави и живи“ ... Животот продолжува, тоа што некој го нема не значи дека ние не треба да живееме... Тагата е во нас иста по изгубениот и сега и по 20 години, ај да седниме во некој ќош и завршиме и ние со нашиот живот. Не може тоа така пријателе, не може... Сега си изгубил дедо, јас пред 4 години го изгубив татко ми и што тебаше да направам, да заборавам на себе си и се што она еден човек го прави човек... Не, вчера еден, утре друг а еден ден и нас ќе не нема, оние што остануваат треба да тагуваат но не и да престанат да живеат...
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.611
Поени од реакции
11.154
Јас ако умрам некогаш ( :icon_lol: ) не би сакал моите деца, внуци и тн. да тагуваат по мене со несексање, покривање огледала и телевизори 40 дена, неслушање музика. Нека се сексаат бе, што кажа членот погоре, животот продолжува...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Јас ако умрам некогаш ( :icon_lol: ) не би сакал моите деца, внуци и тн. да тагуваат по мене со несексање, покривање огледала и телевизори 40 дена, неслушање музика. Нека се сексаат бе, што кажа членот погоре, животот продолжува...
Ова се се работи за пред комшиите, тоа што ќе послушаат музика 10 минути нема да го смени фактот дека некој изгубиле, тагата ништо не ја трга.
 
Член од
5 август 2016
Мислења
118
Поени од реакции
22
Уште по вториот ден на смртта, да почниш со секс е јебига.. ;D не е убаво само тие се размислувањата на некој луѓе барем да не било дома ајде на друго место ама и дома.. :tapp:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.269
Можеби звуците не биле од секс, можеби липале офкале лелекале и кукале по дедото.
Сигурно е дека имале секс? ги видел или само ги слушнал?
 
S

silmarillion

Гостин
У суштина треба да им вратиш со иста мера. Донеси девојчето разлупајте се на кнауфот што ве дели, нека видат старите дека се што лета не се јаде!
 
Член од
11 декември 2008
Мислења
395
Поени од реакции
207
Здраво. Имам 2_ год. и живеам со моите родители во стан. Инаку, да кажам најпрвин дека јас многу лесен сон имам (и најмала звучна ситница ме буди). Имено, се работи за моите родители. Пред неполни 2 месеца почина дедо ми (во ред, човекот веќе беше во длабока старост, но сепак беше многу стабилна личност и до крај свесен и со здрав разум). Инакуи моите родители се тотално себични личности кои освен себеси и нивните потреби ништо друго околу нив не гледаат.
Дали е нормално по само 2 дена од кога од домот неповратно некој си заминал, по 2 дена ти да се сексаш и тоа поприлично гласно и што се вели некој уште главата на перница не ја ставил, а не па да заспие. Плус, и ТВ уклучен на поприлично гласно, со цел демек да се затскрие нешто (а, во стварност се е толку провидно што е работата со гласниот тон на ТВ приемникот) кој е пуштен само колку демек да затскрие некои звуци.
Инаку, моите родители за многу работи дебело ме зафркнале и во нив немам доверба никаква скоро 8 години уназад.
И да, ближат 50 години што значи дека не се тинејџери на кои им вријат хормоните. Поради ова уште повеќе ги замразив.
види сеа бате као што кажа еден член подолу животот продолжува понатаму имам еден пукнат другар пред 2-3 месеца еден ден си праел мара-ката на војникот долу истиот ден час му починува роднина исто маало и додека праел м-к паднала вазната од масата и се скршила(маса ја јадење дрвена ) а тој на другата страна од собата-масата, значи ја чул и видел вазната и си продолжил со м-к после 10 мин му звонат дека му починал роднината али има вистина у вакви работи мртвите ги посетуваат живите за последен пат пред да заминат во рајот-пеколот истото ми се има десено и мене (само не со мара-ката) една од нив е и со прерано починат пријател(рак) во собата кај што лежеше во ковчегот на околу 2-3 метра од него осетив рака како ме стегна на моето десно рамо се завртев истиот момент зад мене немаше никој и знаев веке дека е тој
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.281
Поени од реакции
22.562
види сеа бате као што кажа еден член подолу животот продолжува понатаму имам еден пукнат другар пред 2-3 месеца еден ден си праел мара-ката на војникот долу истиот ден час му починува роднина исто маало и додека праел м-к паднала вазната од масата и се скршила(маса ја јадење дрвена ) а тој на другата страна од собата-масата, значи ја чул и видел вазната и си продолжил со м-к после 10 мин му звонат дека му починал роднината али има вистина у вакви работи мртвите ги посетуваат живите за последен пат пред да заминат во рајот-пеколот истото ми се има десено и мене (само не со мара-ката) една од нив е и со прерано починат пријател(рак) во собата кај што лежеше во ковчегот на околу 2-3 метра од него осетив рака како ме стегна на моето десно рамо се завртев истиот момент зад мене немаше никој и знаев веке дека е тој
Сакаш да кажеш дека можно е дедото да ги силувал неговите зошто тие биле себични кон него и не се грижеле доволно пред да умре ?
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Здраво. Имам 2_ год. и живеам со моите родители во стан. Инаку, да кажам најпрвин дека јас многу лесен сон имам (и најмала звучна ситница ме буди). Имено, се работи за моите родители. Пред неполни 2 месеца почина дедо ми (во ред, човекот веќе беше во длабока старост, но сепак беше многу стабилна личност и до крај свесен и со здрав разум). Инакуи моите родители се тотално себични личности кои освен себеси и нивните потреби ништо друго околу нив не гледаат.
Дали е нормално по само 2 дена од кога од домот неповратно некој си заминал, по 2 дена ти да се сексаш и тоа поприлично гласно и што се вели некој уште главата на перница не ја ставил, а не па да заспие. Плус, и ТВ уклучен на поприлично гласно, со цел демек да се затскрие нешто (а, во стварност се е толку провидно што е работата со гласниот тон на ТВ приемникот) кој е пуштен само колку демек да затскрие некои звуци.
Инаку, моите родители за многу работи дебело ме зафркнале и во нив немам доверба никаква скоро 8 години уназад.
И да, ближат 50 години што значи дека не се тинејџери на кои им вријат хормоните. Поради ова уште повеќе ги замразив.
тролаш?
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Е немаше ваква тема, овде во Љ и С.
сега очекувам деновиве да се отворат и нови вакви г.... теми.
-Секс кога ....таа мие садови.
-Секс кога .... Реал ќе даде гол.
-Секс кога .... ќе не примат во Нато.
-Секс кога .... комшијата ја бере црешата карши спалната.
-Секс кога .... во раце држиш отворен индекс и пенкало.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.281
Поени од реакции
22.562
Е немаше ваква тема, овде во Љ и С.
сега очекувам деновиве да се отворат и нови вакви г.... теми.
-Секс кога ....таа мие садови.
-Секс кога .... Реал ќе даде гол.
-Секс кога .... ќе не примат во Нато.
-Секс кога .... комшијата ја бере црешата карши спалната.
-Секс кога .... во раце држиш отворен индекс и пенкало.
Боље секс паѓа на Барса. Или кога ке направи пресврт против ПСЖ или кога од 120 мин утакмица тие ке дадат гол у 126 мин.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.656
Поени од реакции
34.947
види сеа бате као што кажа еден член подолу животот продолжува понатаму имам еден пукнат другар пред 2-3 месеца еден ден си праел мара-ката на војникот долу истиот ден час му починува роднина исто маало и додека праел м-к паднала вазната од масата и се скршила(маса ја јадење дрвена ) а тој на другата страна од собата-масата, значи ја чул и видел вазната и си продолжил со м-к после 10 мин му звонат дека му починал роднината али има вистина у вакви работи мртвите ги посетуваат живите за последен пат пред да заминат во рајот-пеколот истото ми се има десено и мене (само не со мара-ката) една од нив е и со прерано починат пријател(рак) во собата кај што лежеше во ковчегот на околу 2-3 метра од него осетив рака како ме стегна на моето десно рамо се завртев истиот момент зад мене немаше никој и знаев веке дека е тој
Пари си му должел сигурно, затоа дошол да те посети, вообичаено ова е возможно само во sci-fi филмовите ;)[DOUBLEPOST=1497302283][/DOUBLEPOST]
Можеби звуците не биле од секс, можеби липале офкале лелекале и кукале по дедото.
Сигурно е дека имале секс? ги видел или само ги слушнал?
Сиромашките имаат офкано по пензијата од дедото, штом отиде таков приход и штрајк со глад следи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom