Секс за една вечер

Дали сте за секс за една вечер?

  • Да

    Гласови: 439 75,6%
  • Не

    Гласови: 142 24,4%

  • Вкупно гласачи
    581
Член од
2 март 2005
Мислења
499
Поени од реакции
1
ooooo
a i sigurno i 5 ke se sluci

daj ne zafrkavajte ...treba site da isprobate

jas ko ke isprobam ke vi kazam kako e ...no mislam deka ako nekoj imam za edna nok i posle koj me ebe...bi sum se custvuvala kako iskoristena, rashpushtena, kurfa, orospija, zatucana, nenormalna, nimfomanka, budala, naivna, i taka nataka..isto kako vie shto se custvuvate :lol:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Јас и се придружувам на ЈинЈанг девојката...
Во последно време се ми се такви, кои продолжуваат во некакви квази врски, кои не сум заинтересиран да ги поддржувам.
Нужен е, особено денес, кога секој час ти е броен, и не можеш да си дозволиш луксуз на постојана девојка, во оглед на време и внимание - ниедна постојана девојка, нема да те трпи да не се гледате со недели и да не и се јавуваш да видиш како е. Јас не се јавувам и затоа ме мислат за себичен. Што нема врска. Просто нејќам да се слушам со неа. :D
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Никола, ти и да сакаш да се јавиш не верувам дека некоја НОРМАЛНА девојка ќе ти дигне слушалка по втор пат ... првиот пат ваљда тргнуваат со тебе поради алкохолот во нив ...
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Јас сум на средина.... до некаде го поддржувам Никола и навистина понекогаш врската со цура е премногу напорна, краде доста време и не можеш да се посветиш максимално на својот успех. Но, од друга страна мојата романтична душа и тоа што сакам да имам некој близок до мене ме влечат на друга страна. Затоа како и секогаш си се држам до златната средина 8)
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Јас сум на средина....
Стабилна, сериозна или незнам што девојка е малтретирање и понастрана од нив.. Имај си неколку броеви на страна за кога ќе ти загусти, а кога имаш време
излези и сќари нешто ново. Имај си барем 10 потенцијални девојки за секс. Немој да остануваш никогаш без алтернатива.
Глупаво е тоа.

Никола, ти и да сакаш да се јавиш не верувам дека некоја НОРМАЛНА девојка ќе ти дигне слушалка по втор пат ... првиот пат ваљда тргнуваат со тебе поради алкохолот во нив ...
Алкохолот им помага на девојките да бидат искрени со себе и со оние околу нив..

Ако под нормални ги сметаш некоја маргинална група која ја дефинираат твоите норми за тоа што е нормално.. тогаш во ред..
али грото девојки, се тралала..
и мене не ми е јасно, секоја логика ја гази нивното однесување, али такво си е и на нас останува да го прифатиме..
иако е крајно безвезе, уште еднаш ќе кажам..
Јас не ја рецкам 2%, таа ми се лепи.. Ја третирам ко стока, ме засакува уште повеќе..
бегај бе..
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Никола, ти пишав веќе на друга тема, дека секогаш е така со нас девојките, во право си :wink:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Никола напиша:
и мене не ми е јасно, секоја логика ја гази нивното однесување, али такво си е и на нас останува да го прифатиме..
иако е крајно безвезе, уште еднаш ќе кажам..
Јас не ја рецкам 2%, таа ми се лепи.. Ја третирам ко стока, ме засакува уште повеќе..
бегај бе..
или си премногу секси или се глупи
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Сакале ние или не,мора да си признаеме дека сексот,или можеби поточно би било.можноста за секс има големо влијание во нашите меѓусебни односи.Дури и не е природно машко кога ке види добра девојка да не ја замисли гола и да си направи филм од тоа што би и правел кога би му се пружила можност.Истото важи и за жените(поправете ме ако грешам).
Е сега,ставете се во ситуација-
имате стабилна врска...
доаѓате во контакт со крајно привлечна жена/маж и проработува хемија од двете страни...
ви се отвора прозорче за бег од секојдневието(луд секс) со дотичната/иот...
Некои би им се препуштиле на инстинктите,некои би продолжиле со животот каејки се на стари години дека немале доволно храброст да го направат тоа што го сакале.
Мое мислење е,дека,сето ова би функционирало најдобро и најбезболно за сите вмешани ако се деси еднаш и никогаш повеке(со иста личност).
Во спротивно се појавува опасност да прејде во навика или некој од учесниците да стане посесивен и да отиде у курац се живо и диво :)
Еднаш се живее.Од нас зависи како ке го исполниме времето што го имаме на располагање.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Ви се случило на другите? Какво мислење имате за таквите дешаванки?

Какво е вашето искуство во врска со ова?
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
FortunE напиша:
Ви се случило на другите? Какво мислење имате за таквите дешаванки?
Gospod da go pozivee toj sto go izmislil toa. :sekss:
 
Член од
15 март 2006
Мислења
95
Поени од реакции
5
Ne mi se slucilo do sega,a za ponatamu stoznam...verovatno bi probala nekogas...mada mislam deka toa ne e toa
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Tаква работа не се планира и неможете да кажете дека нема да ви се случи или пак нема да дозволите да ви се случи...:coffee:
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Ми се нема случено баш за една вечер,меѓутоа имав една другарка која сега е преку барата демек таму као има забави кој ги нарекувале пик-ап парти и таму одиш на да забериш некоја еспешл за секс или пак девојката да забери некој.
Знам ако има кај нас вакви локали и забави кај Гарфилд че го чуваат клучот газдите:icon_lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Tаква работа не се планира и неможете да кажете дека нема да ви се случи или пак нема да дозволите да ви се случи...:coffee:
Неможам да планирам и да кажам колку ќе живеам, а дека нема да ми се случи уан најт стенд можам да ти гарантирам. Сакаш кладба?:bilder: :podsmev:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom